Hukuk Kitapları

THEMIS – İş Hukuku Soru Kitabı PDF indir

THEMIS – İş Hukuku Soru Kitabı PDF indir, e-kitap sitemizde THEMIS – İş Hukuku Soru Kitabı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Deniz Bayeren tarafından kaleme alınan THEMIS – İş Hukuku Soru Kitabı kitabı 552 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. THEMIS – İş Hukuku Soru Kitabı kitabını 9789750275234 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. THEMIS – İş Hukuku Soru Kitabı kitap özeti, THEMIS – İş Hukuku Soru Kitabı pdf oku, THEMIS – İş Hukuku Soru Kitabı yandex, Deniz Bayeren e-kitap pdf, THEMIS – İş Hukuku Soru Kitabı PDF Drive, THEMIS – İş Hukuku Soru Kitabı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

THEMIS – İş Hukuku Soru Kitabı PDF Oku

THEMIS – İş Hukuku Soru Kitabı Kısa Özet

17/10/2019 tarihinde 7188 sayılı Kanunla “adli yargı hakim ve savcı adaylığı” yazılı sınavına “iş hukuku” konusu eklenmiştir. Sınavlara hazırlık sürecince konuyu öğrenme ve pratik sağlama yönünden bol soru çözmenin bi hayli mühim olduğu yadsınamaz.

Bu kitap sınavlara hazırlanan sizlerin, sınavda iş hukukuna ilişkin gelebilecek hemen hemen tüm soru çeşitlerine hazırlıklı olmanızı ve soru çözerken bunun yanı sıra yanıt kısımlarıyla konu tekrarı yapmanızı sağlamak maksadıyla hazırlanmıştır.

Kitabın bu baskısında 545 özgün soruyu güncel mevzuata ve sınav formatına uygun olarak siz değerli okurlarımıza sunmaya çalıştım.

THEMIS – İş Hukuku Soru Kitabı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu