Siyaset Kitapları

Tıbbi Hacamat PDF indir

Tıbbi Hacamat PDF indir, e-kitap sitemizde Tıbbi Hacamat kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. M. Turanşah Tümer tarafından kaleme alınan Tıbbi Hacamat kitabı 128 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Tıbbi Hacamat kitabını 9786055181826 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Tıbbi Hacamat kitap özeti, Tıbbi Hacamat pdf oku, Tıbbi Hacamat yandex, M. Turanşah Tümer e-kitap pdf, Tıbbi Hacamat PDF Drive, Tıbbi Hacamat Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Tıbbi Hacamat PDF Oku

Tıbbi Hacamat Kısa Özet

Günümüzde halkın en büyük poblemlerindan biri sağlık! Modern tıp her geçen gün gelişiyor ama hastane sayısı ve hastanelerdeki hasta kuyruğu sayısı da her geçen gün katlanarak artıyor.

Neticede hastalanmadan sağlıklı yaşamak, hastalıklardan ‘korunmak’ öncelikli hedefimiz haline geliyor…

Tıbbi hacamat koruyucu bir tedavi yöntemi. İlaç yok, ameliyat yok, radyasyon yok, risk yok. Vücudun belirli bölgelerindeki kılcal damarlardan kirli kan ve zararlı birikintilerin dışarı atılması prensibine dayanıyor. Asırlardır uygulanıyor. Peygamber Efendimizin bir çok defa hacamat yaptırdığı ve ümmetine de ısrarla tavsiye ettiği bilinmekte.

Şimdi bu kadim şifa yöntemi tıp doktorunun deneyimiyle birleşti! Dr. Turanşah Tümer, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun bir doktor. Yıllarca aile hekimliği yapmış. Daha sonra akupunktur, kupa terapisi ve hacamat konusuna yoğunlaşıp bu alanda eğitimler alarak uzmanlaşmış. Türkiye’de tıp doktoru olarak ‘tıbbi hacamat’ yapan ilk hekimlerden! Tıbbi Hacamat kitabı bir hekim tarafından bu alanda yazılan ilk kapsamlı Türkçe eser.

Dr. Tümer tıbbi hacamatın son derece güvenilir bir yöntem olduğunu vurguluyor. Hem güvenilir, hem de etkili.
Çünkü sağlıksız kan dolaşımı, bir çok hastalığın oluşmasına neden olan mühim bir risk. İşte tıbbi hacamat burada devreye girerek damar tıkanıklıklarını açıyor. Hacamat aracılığıyla toksinler ve metabolik atıklar ortadan kalktığı için, çeşitli hastalıkları tedavi edebilmek de olabilecek oluyor.

İşte tıbbi hacamatın etkili olduğu hastalıklar:

Yüksek kolesterol, yüksek tansiyon, kalp damar tıkanıklıkları, ürik asit birikimi, migren, baş ağrısı, felç riski, diyabet, göz problemleri, göz tansiyonu, romatizma, astım, boyun/omuz sertliği, yorgunluk, soğuk algınlığı, ayaklarda karıncalanma/uyuşukluk/ağrı, bacaklarda şişlik/ödem, bel ağrıları/tutulmaları, karaciğer hastalıkları, vertigo.

 

Tıbbi Hacamat PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu