Edebiyat Kitapları

Tokyo Revengers 3. Cilt PDF indir

Tokyo Revengers 3. Cilt PDF indir, e-kitap sitemizde Tokyo Revengers 3. Cilt kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ken Vakui tarafından kaleme alınan Tokyo Revengers 3. Cilt kitabı 196 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Tokyo Revengers 3. Cilt kitabını 9786257590761 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Tokyo Revengers 3. Cilt kitap özeti, Tokyo Revengers 3. Cilt pdf oku, Tokyo Revengers 3. Cilt yandex, Ken Vakui e-kitap pdf, Tokyo Revengers 3. Cilt PDF Drive, Tokyo Revengers 3. Cilt Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Tokyo Revengers 3. Cilt PDF Oku

Tokyo Revengers 3. Cilt Kısa Özet

Takemiçi, Tokyo Manji Çetesi tarafından katledilen sevgilisi Hinata’yı kurtarmak için zamanda sıçrama yaparak 12 yıl önceki ortaokul günlerine geri döner!
Toman’ın bölünmesinde tetikleyici rol oynayan Moebius kavgasını durdurmak için Mikey’i ikna etmeye çalışsa da Moebius çoktan saldırıya geçmiştir!
İşler bir anda çığrından çıkarken zaman akışındaki değişimler Takemiçi’yi afallatmaktadır! Ve bir hançer, saplanmak üzere Draken’e doğru yaklaşmaktadır!!

Tokyo Revengers 3. Cilt PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu