Çocuk Kitapları

Tombul Tavuk – Eve Dönüş Yolculuğu PDF indir

Tombul Tavuk – Eve Dönüş Yolculuğu PDF indir, e-kitap sitemizde Tombul Tavuk – Eve Dönüş Yolculuğu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Emma Levey tarafından kaleme alınan Tombul Tavuk – Eve Dönüş Yolculuğu kitabı 24 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Tombul Tavuk – Eve Dönüş Yolculuğu kitabını 9786053339144 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Tombul Tavuk – Eve Dönüş Yolculuğu kitap özeti, Tombul Tavuk – Eve Dönüş Yolculuğu pdf oku, Tombul Tavuk – Eve Dönüş Yolculuğu yandex, Emma Levey e-kitap pdf, Tombul Tavuk – Eve Dönüş Yolculuğu PDF Drive, Tombul Tavuk – Eve Dönüş Yolculuğu Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Tombul Tavuk – Eve Dönüş Yolculuğu PDF Oku

Tombul Tavuk – Eve Dönüş Yolculuğu Kısa Özet

Tombul Tavuk, tüm dünya çapındaki kaybolmuş ve terk edilmiş yumurtaları kurtarmıştı. Büyük yumurtalar, ufak yumurtalar, benekli yumurtalar… Boyutu ne olursa olsun, yumurtadan çıkan her yavruyu eşit seviyordu.

Ama Tombul Tavuk, o güne kadarki en büyük yolculuğuna çıkacağı günün, yaklaşmakta olduğunu biliyordu ve bu kez tüm ailesiyle bir arada olacaktı.

Yavrular için yuvadan uçma vakti gelmişti!

Tombul Tavuk – Eve Dönüş Yolculuğu PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu