Sağlık Kitapları

Toplu Beslenme Sistemleri ve Catering Hizmetleri Yönetimi PDF indir

Toplu Beslenme Sistemleri ve Catering Hizmetleri Yönetimi PDF indir, e-kitap sitemizde Toplu Beslenme Sistemleri ve Catering Hizmetleri Yönetimi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Murat Doğan tarafından kaleme alınan Toplu Beslenme Sistemleri ve Catering Hizmetleri Yönetimi kitabı 376 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Toplu Beslenme Sistemleri ve Catering Hizmetleri Yönetimi kitabını 9786057928078 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Toplu Beslenme Sistemleri ve Catering Hizmetleri Yönetimi kitap özeti, Toplu Beslenme Sistemleri ve Catering Hizmetleri Yönetimi pdf oku, Toplu Beslenme Sistemleri ve Catering Hizmetleri Yönetimi yandex, Murat Doğan e-kitap pdf, Toplu Beslenme Sistemleri ve Catering Hizmetleri Yönetimi PDF Drive, Toplu Beslenme Sistemleri ve Catering Hizmetleri Yönetimi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Toplu Beslenme Sistemleri ve Catering Hizmetleri Yönetimi PDF Oku

Toplu Beslenme Sistemleri ve Catering Hizmetleri Yönetimi Kısa Özet

Catering Yönetim Sistemleri kitabı; catering yönetimi ve bu organizasyonda teorik ve pratik bilgiler ve deneyimler sonucu ortaya çıkmış kavram ve uygulamaların ana ayrıntı kısmını açıklamaktadır.

Kitabımız kısaca yiyecek ve içeceklerin sağlıklı olarak; en iyi kalitede ve lezzette üretilerek tüketiciye en güzel görsellik ile nasıl sunulacağını ifade etmektedir. Bu nedenle kitabın konuları diyetisyenler, gastronomi uzman kişilerı, aşçılar, turizmciler, gıda mühendisleri ve gıda teknikerlerinin çalışma alanları ile alakalı olması ile bir başucu kitabı niteliğindedir. Bunun bunun yanında Beslenme ve Diyetetik, Gastronomi, Turizm ve Otel İşletmeciliği, Aşçılık, Gıda Mühendisliği ve Gıda Teknolojisi bölümleri için mühim bir ders kaynağı olacaktır.

Toplu Beslenme Sistemleri ve Catering Hizmetleri Yönetimi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu