Ekonomi Kitapları

Trading Up PDF indir

Trading Up PDF indir, e-kitap sitemizde Trading Up kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Michael J. Silverstein tarafından kaleme alınan Trading Up kitabı 372 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Trading Up kitabını 9786052314180 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Trading Up kitap özeti, Trading Up pdf oku, Trading Up yandex, Michael J. Silverstein e-kitap pdf, Trading Up PDF Drive, Trading Up Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Trading Up PDF Oku

Trading Up Kısa Özet

Trading up, tüketicinin alacağı bir üründe bir üst yani daha pahalı modele geçmesi, elindekini daha iyisiyle, daha yenisiyle, bir üst modeliyle değiştirmesi olarak anlatabileceğimiz bir davranış.

Bu davranış son senelerda küresel pazara şekil veriyor. Pazarı kutuplaştırarak düşük maliyetli ürünleri daha kolay bulunabilir ve daha kaliteli hale getiriyor ve en varlıklı tüketicilerin baskısı inovasyonu teşvik edip hızlandırıyor. Bu süreç düşük fiyatlı ürünlere doğru dalga dalga yayılırken inovasyon daha çok kişi için ulaşılabilir oluyor.

Trading up yalnız pozitif bir faktör değil, bunun yanı sıra küresel ve kalıcı. İş önderleri yönünden bir rekabet tehdidi oluşturabilir veya işinizi geliştirmek, kategorinizi dönüştürmek ve dünya çapında tüketicilerle bağlantı kurmak için bir fırsat olarak görülebilir.

En kaliteli yanlarını ise hep birlikte göreceğiz!

Trading Up PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu