Çocuk Kitapları

TRT – Tozkoparan İskender PDF indir

TRT – Tozkoparan İskender PDF indir, e-kitap sitemizde TRT – Tozkoparan İskender kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yiğit Recep Efe tarafından kaleme alınan TRT – Tozkoparan İskender kitabı 136 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. TRT – Tozkoparan İskender kitabını 9786258120103 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. TRT – Tozkoparan İskender kitap özeti, TRT – Tozkoparan İskender pdf oku, TRT – Tozkoparan İskender yandex, Yiğit Recep Efe e-kitap pdf, TRT – Tozkoparan İskender PDF Drive, TRT – Tozkoparan İskender Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

TRT – Tozkoparan İskender PDF Oku

TRT – Tozkoparan İskender Kısa Özet

TRT’nin bi hayli beğeni alan gençlik dizisinin kahramanı Tozkoparan İskender ve dostlarının gizemli zaman yolculuğu maceraları sürdürmekte.
Ahriman’ın torunları Zamanbozanlar, gizli planlarını uygulamak için zamanda yolculuk yapıp tarihin akışını değiştirmeye çalışmaktadır. Onları durdurabilecek tek güç, Zamanın Çocuğu Tozkoparan İskender ve dostlarıdır.
Zamanbozanlar’ın izini binlerce yıl öncesinde bulan Mavi Ay`ın, Asya`nın uçsuz bucaksız bozkırlarında yaşadığı nefes kesen bir macera seni bekliyor!

TRT – Tozkoparan İskender PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu