Çocuk Kitapları

Tüccar ile Papağan – Mesnevi’den Hikayeler PDF indir

Tüccar ile Papağan – Mesnevi’den Hikayeler PDF indir, e-kitap sitemizde Tüccar ile Papağan – Mesnevi’den Hikayeler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mehmet Orhan tarafından kaleme alınan Tüccar ile Papağan – Mesnevi’den Hikayeler kitabı 48 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Tüccar ile Papağan – Mesnevi’den Hikayeler kitabını 9786051865225 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Tüccar ile Papağan – Mesnevi’den Hikayeler kitap özeti, Tüccar ile Papağan – Mesnevi’den Hikayeler pdf oku, Tüccar ile Papağan – Mesnevi’den Hikayeler yandex, Mehmet Orhan e-kitap pdf, Tüccar ile Papağan – Mesnevi’den Hikayeler PDF Drive, Tüccar ile Papağan – Mesnevi’den Hikayeler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Tüccar ile Papağan – Mesnevi’den Hikayeler PDF Oku

Tüccar ile Papağan – Mesnevi’den Hikayeler Kısa Özet

Pişmiş Buğday

(Mesnevi’den Hikâyeler)

Tüccar ile Papağan: Bu hikâye, zor durumda olan dostlarımıza elimizden gelen yardımı yapmamız gerektiğini gösteriyor. Eğer birini seviyorsak da onun isteklerine kulak vermeliyiz.

Üç Balık: Bu hikâye, bir problemle yüz yüze kalınca akıllıca davranarak çözüm metotları üretmek gerektiğini gösteriyor.

Aç Eşek: Bu hikâye, bireylerin yaptıkları işler hususunda birbirlerine güvenmesini öğütlüyor. İşi bilen birine ukalalık yapmanın hem yanlış hem de heves kırıcı olduğunu gösteriyor.

Kuş ile Avcı: Bu hikâyede bize ait olmayan eşyalara izinsiz dokunmamayı, onları almamayı öğreniyoruz. Karşılığını her zaman vermezsek sonunda bizim kötü bulunacağımıza değiniyor.

Okumayı sevdiren, eğlendiren ve eğlendirirken öğreten bir kurgu ile oluşturuldu.

Tüccar ile Papağan – Mesnevi’den Hikayeler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu