Edebiyat Kitapları

Tünelden Önceki Beyaz Ev PDF indir

Tünelden Önceki Beyaz Ev PDF indir, e-kitap sitemizde Tünelden Önceki Beyaz Ev kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Işıl Işık tarafından kaleme alınan Tünelden Önceki Beyaz Ev kitabı 304 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Tünelden Önceki Beyaz Ev kitabını 9786052691953 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Tünelden Önceki Beyaz Ev kitap özeti, Tünelden Önceki Beyaz Ev pdf oku, Tünelden Önceki Beyaz Ev yandex, Işıl Işık e-kitap pdf, Tünelden Önceki Beyaz Ev PDF Drive, Tünelden Önceki Beyaz Ev Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Tünelden Önceki Beyaz Ev PDF Oku

Tünelden Önceki Beyaz Ev Kısa Özet

Çocukluğundan beri yurt dışında yaşamını sürdüren Eren, dedesinin ölüm haberiyle birlikte İstanbul’a gelir. Cenaze işlemlerini bir an önce bitirip geri dönmeyi planlamaktadır. Lakin hiçbir şey planladığı gibi gitmez. Çünkü çocukluğunun geçtiği, içinde annesini kaybettiği ve dedesinden miras kalan Beyaz Ev’e seneler sonra ilk adımını atmıştır.
Eren’i Beyaz Ev’de bir çok gizemli olay beklemektedir. İlk olarak evin sınırlarındaki bir ormanda insan parçaları bulunur. Hemen ardından ise evin içinde doğaüstü ve açıklanamayan olaylar yaşanır. Günden güne karmaşıklaşan olaylar dizisine, 162 odalı Beyaz Ev’in lanetli olduğu ve zaman içinde kendiliğinden büyüdüğü söylentilerı eklenir. Üstelik Eren, soruşturmayı yürüten Komiser Emris tarafından da baş şüpheli ilan edilmiştir.
Eren ve Emris için tüm bu gizemli hadiseleri çözmek kolay olmayacaktır. Çünkü hiçbir şey tahmin ettikleri gibi değildir ve hadiselerin sonunda çok büyük bir sürpriz onları beklemektedir.
Korku hikâyelerinin başarılı anlatıcısı ve araştırmacısı Işıl Işık’tan, her sayfası merak ve heyecan dolu bir polisiye roman sizleri bekliyor.
Korkularınızla yüzleşmeye ve gizemli hadiseleri çözmeye hazır mısınız?

Tünelden Önceki Beyaz Ev PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu