Sağlık Kitapları

Turbo Detoks PDF indir

Turbo Detoks PDF indir, e-kitap sitemizde Turbo Detoks kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Umay Villa tarafından kaleme alınan Turbo Detoks kitabı 230 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Turbo Detoks kitabını 9786051713656 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Turbo Detoks kitap özeti, Turbo Detoks pdf oku, Turbo Detoks yandex, Umay Villa e-kitap pdf, Turbo Detoks PDF Drive, Turbo Detoks Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Turbo Detoks PDF Oku

Turbo Detoks Kısa Özet

Hepimiz kısa bir sürede, katı diyetlere mahkûm olmadan, aç kalmadan kilo vermek, yağ yakmak istiyoruz. İstiyoruz ki diyet kısa sürsün, aç kalmayalım, lezzetli şeyler yiyelim, kolay malzemeler ve menüler olsun, çok yağ yakalım, eziyet çekmeyelim, bacaklar incelsin, simitler gitsin, göbek dümdüz olsun, yüzümüz ışıldasın, enerjimiz artsın ve o dar gelen pantolonlara, eteklere 3-5 gün içinde hop diye girebilelim ve verdiğimiz kiloları geri almayalım… İşte ilk kitabımda olduğu gibi 2. detoks kitabımda da bunları bulacaksınız.

Daha sağlıklı ve kendinizden daha tatmin olmak istiyor ve spor yapma iradenize güveniyorsanız deneyin. Siz kazanırsınız. Umay Villa’nın reçeteleri gerçekten mucize gibi!

 – Yazgülü Aldoğan

Aç kalmıyorsunuz! Bu çok mühim. Ben onun diyetlerinde nohut bile yedim. Ki olmaz normal diyet listelerinde. Diyeceğim şu: Kimseye kulak asma kardeşim, bir kere yap o 5 günlük detokslarından birini ve sonucu gör… Ben biliyorum, hoşuna gidecek ve bana teşekkür edeceksin!

 – Ayşe Arman

Umay hanım ve ekibi o kadar kararlı ve destekleyiciydiler ki, onlara mahcup olmamak maksadıyla inat etmeye karar verdim. Ve mucizevi detoks 20 tesirini bir sabah gösteriverdi. Tartıda bir gün öncesine göre 1500 gr eksik görünüyordum. Evet oluyordu, olacaktı…

 – İclal Aydın

Turbo Detoks PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu