Ekonomi Kitapları

Türk Kültüründe Yönetmek PDF indir

Türk Kültüründe Yönetmek PDF indir, e-kitap sitemizde Türk Kültüründe Yönetmek kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Acar Baltaş tarafından kaleme alınan Türk Kültüründe Yönetmek kitabı 238 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Türk Kültüründe Yönetmek kitabını 9789751413956 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Türk Kültüründe Yönetmek kitap özeti, Türk Kültüründe Yönetmek pdf oku, Türk Kültüründe Yönetmek yandex, Acar Baltaş e-kitap pdf, Türk Kültüründe Yönetmek PDF Drive, Türk Kültüründe Yönetmek Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Türk Kültüründe Yönetmek PDF Oku

Türk Kültüründe Yönetmek Kısa Özet

Batı dillerinde *vefa*, *hatır*, *gönül* sözcüklerinin karşılığı yoktur. Çünkü bu dillere kaynaklık eden kültürlerde bu kavramlar yoktur. Buna karşılık *vizyon*, *misyon*, *strateji*, *plan* kavramlarının karşılığı da bizim dilimizde bulunmaz. Bizim geleneğimize göre *kervan yolda düzülür,* *istim arkadan gelir*.

Bir kültürün düşünme şekilini görülmektediran dil psikolojisi, bu tür kavramların oluşmasının veya oluşmamasının nedenlerini ve bugünkü hayata olan izdüşümlerini ortaya koymaktadır. Bu kitap, aynı dil psikolojisi gibi, Türk iş dünyasının kendi kültür değerlerinden nasıl etkilendiğini araştırmakta ve bu değerleri dikkate alan bir önderin hem ülke çapında hem de dünya çapında nasıl başarılı bulunacağını göstermeyi amaçlamaktadır. Çünkü iş yaşamında başarı, yaygın biçimde özenildiği ve uygulanmaya çalışıldığı gibi,

ithal süreç ve ölçütleri olduğu gibi tercih ederek değil, bunları kendi kültürünün tarzına ve dokusuna uyarlayıp hayata geçirerek kazanılır.

Türk Kültüründe Yönetmek PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu