Eğitim Kitapları

Türkçe Eğitiminde Materyal Destekli Eğitsel Oyunlar PDF indir

Türkçe Eğitiminde Materyal Destekli Eğitsel Oyunlar PDF indir, e-kitap sitemizde Türkçe Eğitiminde Materyal Destekli Eğitsel Oyunlar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Esin Yağmur Şahin tarafından kaleme alınan Türkçe Eğitiminde Materyal Destekli Eğitsel Oyunlar kitabı 138 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Türkçe Eğitiminde Materyal Destekli Eğitsel Oyunlar kitabını 9786057691583 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Türkçe Eğitiminde Materyal Destekli Eğitsel Oyunlar kitap özeti, Türkçe Eğitiminde Materyal Destekli Eğitsel Oyunlar pdf oku, Türkçe Eğitiminde Materyal Destekli Eğitsel Oyunlar yandex, Esin Yağmur Şahin e-kitap pdf, Türkçe Eğitiminde Materyal Destekli Eğitsel Oyunlar PDF Drive, Türkçe Eğitiminde Materyal Destekli Eğitsel Oyunlar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Türkçe Eğitiminde Materyal Destekli Eğitsel Oyunlar PDF Oku

Türkçe Eğitiminde Materyal Destekli Eğitsel Oyunlar Kısa Özet

*Kitapta çocukların / öğrencilerin ekrandan uzak tutulabileceği fakat yine de onların mutlu bulunacağı başka türden oyunlar üretebilir miyiz?* sorusu çalışmanın bir anlamda problem cümlesini oluşturmaktadır. Türkçe Eğitimi Anabilim Dalı çatısı altındaki 2018 Programına dahil öğrenciler için Öğretim Teknolojileri dersinin bunun yanında mesleki seçmeli derslerden Türkçe Öğretiminde Materyal Tasarımı dersi de bulunmakla birlikte dersin uygulamasının olmaması, öğretmen adaylarının öğretmenlik yaparken okulda aldıkları teorik bilgileri uygulamaya dökebilmelerinin önünde bir engel olarak durmaktadır.
Dolayısıyla bu çalışma, hem bu Z Kuşağı öğrenci velilerine ve öğretmenlerine hem de öğretmen adaylarına rehber olması yönüyle mühimdir. Çalışmanın amacı; başta Türkçe ortaokul öğretmenleri olmak üzere, yakın günlerde öğretmenlik mesleğine atanacak Türkçe öğretmen adaylarının ve belki de velilerin taklit edip yapacakları veya bakıp araştırmaya koyuldukten sonra esinlenerek çok daha geliştirilmiş yeni oyunlar üretecekleri materyal destekli oyun emsallari sunmaktır. Hatta bu kitaptaki eğitsel oyunların tüm diğer disiplinlerde ortaokul öğretmenliği yapan öğretmenlere de esin kaynağı bulunacağı kanısına varılmaktadır.

Türkçe Eğitiminde Materyal Destekli Eğitsel Oyunlar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu