Eğitim Kitapları

Türkçe Öğreten Sözlük – 2 Cilt PDF indir

Türkçe Öğreten Sözlük – 2 Cilt PDF indir, e-kitap sitemizde Türkçe Öğreten Sözlük – 2 Cilt kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Artun Altıparmak tarafından kaleme alınan Türkçe Öğreten Sözlük – 2 Cilt kitabı 1288 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Türkçe Öğreten Sözlük – 2 Cilt kitabını 9786052792681 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Türkçe Öğreten Sözlük – 2 Cilt kitap özeti, Türkçe Öğreten Sözlük – 2 Cilt pdf oku, Türkçe Öğreten Sözlük – 2 Cilt yandex, Artun Altıparmak e-kitap pdf, Türkçe Öğreten Sözlük – 2 Cilt PDF Drive, Türkçe Öğreten Sözlük – 2 Cilt Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Türkçe Öğreten Sözlük – 2 Cilt PDF Oku

Türkçe Öğreten Sözlük – 2 Cilt Kısa Özet

Türkçe Öğreten Sözlük çocuklara ve gençlere Türkçenin özünü kavramalarını, doğru ve güzel konuşup yazmayı öğrenmelerini sağlayacak bir başvuru kaynağıdır.

Türkçe Öğreten Sözlük’ü kullananlar aradıkları sözcüğe anında ulaşabilecekleri gibi hem de söz konusu sözcükle aynı sayfada bulunan diğer sözcüklere de göz atarak kelime hazinelerini geliştirme fırsatı bulacaklardır.

Türkçe Öğreten Sözlük’te hemen hemen 10.000’i aşkın madde başı sözcük, 25.000’e yakın tanım cümlesi, 15.000’i aşkın örnek cümle, 1000’i aşkın resim, binlerce eş ve yakın anlam ile zıt anlam maddesi, atasözü, deyim ve özdeyiş bulunmaktadır.

Sözlüğün her sayfasında, ulusal kültürümüzün değerlerinden Nasrettin Hoca’yla alakalı en az bir resim ve buna ilişkin örnek bir cümle bulunmaktadır.

Türkçe Öğreten Sözlük – 2 Cilt PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu