PDF İndir

Türkiye Meyhaneler Rehberi PDF indir

Türkiye Meyhaneler Rehberi PDF indir, e-kitap sitemizde Türkiye Meyhaneler Rehberi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Erdir Zat tarafından kaleme alınan Türkiye Meyhaneler Rehberi kitabı 256 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Türkiye Meyhaneler Rehberi kitabını 9786055058111 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Türkiye Meyhaneler Rehberi kitap özeti, Türkiye Meyhaneler Rehberi pdf oku, Türkiye Meyhaneler Rehberi yandex, Erdir Zat e-kitap pdf, Türkiye Meyhaneler Rehberi PDF Drive, Türkiye Meyhaneler Rehberi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Türkiye Meyhaneler Rehberi PDF Oku

Türkiye Meyhaneler Rehberi Kısa Özet

Overteam Yayınları’ndan alanında *ilk* olacak bir kitap daha: Türkiye Meyhaneler Rehberi.

Bu çok *yeni* rehber kitap Erdir Zat’ın yayın yönetmenliğinde, 8 editör, 27 muhabir ve 9 fotoğrafçı tarafından hazırlandı.

Yurdun dört bir yanındaki muhabbet köşesinin buluştuği Türkiye Meyhaneler Rehberi, tek
tek seçilip her biri ziyaret edilmiş, özellikleri, benzerlikleri, değişiklikları belirlenmiş 1230 meyhane sunuyor. Nerede hangi meze yenir, yöresel lezzetlere nasıl ulaşılır, kimler nereyi tercih eder, doğal güzellikler nerede nasıl yaşanır, mekânda canlı müzik yahut otopark var mıdır, keseye uygun mudur, kredi kartı geçerli midir, rezervasyon gerekli midir vb. bir çok pratik bilginin sistematik biçimde derlendiği bir rehber hazırlandı.

Artık ehlikeyfin elinin altında memleketi karış karış gezebileceği müthiş bir kılavuz var…

Türkiye Meyhaneler Rehberi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu