Ekonomi Kitapları

Türkiye’de Parafiskal Gelirler PDF indir

Türkiye’de Parafiskal Gelirler PDF indir, e-kitap sitemizde Türkiye’de Parafiskal Gelirler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Filiz Giray tarafından kaleme alınan Türkiye’de Parafiskal Gelirler kitabı 156 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Türkiye’de Parafiskal Gelirler kitabını 9786055048457 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Türkiye’de Parafiskal Gelirler kitap özeti, Türkiye’de Parafiskal Gelirler pdf oku, Türkiye’de Parafiskal Gelirler yandex, Filiz Giray e-kitap pdf, Türkiye’de Parafiskal Gelirler PDF Drive, Türkiye’de Parafiskal Gelirler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Türkiye’de Parafiskal Gelirler PDF Oku

Türkiye’de Parafiskal Gelirler Kısa Özet

İkinci baskısı yapılan bu kitapta hem miktar hem de yarattığı ekonomik ve sosyal etkiler yönünden vergilerden sonra gelen parafiskal gelirler ayrıntılı olarak açıklanmaktadır.

Parafiskal yükümlülüklerin bireylerin yaşamları boyunca yüz yüze kalacakları bir olgu olması, bu gelir türünün teorik yapısının ve uygulama şekillerinin bilinmesini gerekli kılmaktadır.

Bu çalışma kapsamı itibariyle özellikle sosyal parafiskal gelirler konusunu ayrıntılı bir biçimde anlatan içeriğe sahip olacak biçimde organize edilmiştir.

Türkiye’de Parafiskal Gelirler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu