Ekonomi Kitapları

Türkiye`de Yükseköğretimde Büyüme ve Dönüşüm PDF indir

Türkiye`de Yükseköğretimde Büyüme ve Dönüşüm PDF indir, e-kitap sitemizde Türkiye`de Yükseköğretimde Büyüme ve Dönüşüm kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mahmut Özer tarafından kaleme alınan Türkiye`de Yükseköğretimde Büyüme ve Dönüşüm kitabı 196 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Türkiye`de Yükseköğretimde Büyüme ve Dönüşüm kitabını 9786052124437 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Türkiye`de Yükseköğretimde Büyüme ve Dönüşüm kitap özeti, Türkiye`de Yükseköğretimde Büyüme ve Dönüşüm pdf oku, Türkiye`de Yükseköğretimde Büyüme ve Dönüşüm yandex, Mahmut Özer e-kitap pdf, Türkiye`de Yükseköğretimde Büyüme ve Dönüşüm PDF Drive, Türkiye`de Yükseköğretimde Büyüme ve Dönüşüm Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Türkiye`de Yükseköğretimde Büyüme ve Dönüşüm PDF Oku

Türkiye`de Yükseköğretimde Büyüme ve Dönüşüm Kısa Özet

Ülkemizin ülkeler arası rekabette üst sıralarda yer almaya devam etmesinin, ekonomik ve toplumsal açıdan daha da ileri gidebilmesinin yolu kaliteli eğitimden geçer. Bu yaklaşımla Türkiye, yükseköğretim sisteminde son senelerda mühim yenilikleri hayata geçirmiş, büyük atılımlar yapmış ve nice başarılara imza atmıştır.

Yükseköğretime ivme kazandırma konusu, gündemin mühim bir parçası olmaya sürdürmektedir. Bu bağlamda Türkiye’de Yükseköğretimde Büyüme ve Dönüşüm, konuyu bir çok cepheden ele almak suretiyle saha tecrübeleri ekseninde değerlendirmektedir. Prof. Dr. Mahmut Özer’in; Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörlüğü, ÖSYM Başkanlığı ve MEB Bakan Yardımcılığı görevleri sırasında edindiği tecrübeleri ve akademik çalışmaları ışığında, yükseköğretimin hem yerel hem de ulusal ölçekte değerinin yükseltilmesi için kaleme aldığı yazılarından bir araya gelen bu çalışma, eğitimde vizyon ve misyon sahibi olmayı somutlamaktadır.

Eser, yükseköğretimde performansı arttırmaya yönelik görüş ve analizlerinin bunun yanında Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nde yapılan projeler çerçevesinde ÖSYM sistemini değerlendiren akademik makaleler ve gazete yazılarıyla, araştırmacılar için başvuru kaynağı niteliğindedir.

Türkiye`de Yükseköğretimde Büyüme ve Dönüşüm PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu