Edebiyat Kitapları

Tuz ve Keder Evi PDF indir

Tuz ve Keder Evi PDF indir, e-kitap sitemizde Tuz ve Keder Evi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Erin Craig tarafından kaleme alınan Tuz ve Keder Evi kitabı 400 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Tuz ve Keder Evi kitabını 9786051738079 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Tuz ve Keder Evi kitap özeti, Tuz ve Keder Evi pdf oku, Tuz ve Keder Evi yandex, Erin Craig e-kitap pdf, Tuz ve Keder Evi PDF Drive, Tuz ve Keder Evi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Tuz ve Keder Evi PDF Oku

Tuz ve Keder Evi Kısa Özet

Deniz kenarında bir malikânede, on iki lanetli kız yaşıyordu…

Annaleigh, deniz kenarındaki Highmoor adlı malikânede kız kardeşleri, babası ve üvey annesi ile birlikte yaşıyordu. Bir zamanlar on iki kız kardeşlerdi, fakat artık koridorlarda yalnızlık hüküm sürüyordu çünkü kardeşlerden dördünün yaşamı erken sona ermişti. Her ölüm bir öncekinden daha trajikti; hastalık, uçurumdan düşme, boğulma ve ayak kayması sonucu gelen ölümler yüzünden, halk içinde bu ailenin tanrılar tarafından lanetlendiğine dair söylentiler çıkıyordu.

Tuhaf sanrılar peşini bırakmayınca Annaleigh, ablalarının ölümünün kaza olmadığını düşünmeye başladı. Kardeşleri her gece şatafatlı balolara katılıp ipek elbiseler içinde dans etmek için gizlice evden kaçıyordu ve Annaleigh onları durdurması mı yoksa onlara katılması mı gerektiğini bilemiyordu. Çünkü kiminle, daha doğrusu neyle dans ettiklerinin farkında değillerdi.

Annaleigh’in, sırlarla çevrili gizemli bir yabancı ile tanışınca, ailesinin üstüne çöken gölgeye karşı verdiği savaşı bir an önce kazanması gerekecekti; zira ailelerine musallat olan her neyse, artık onun peşindeydi.

Tuz ve Keder Evi PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu