Ekonomi Kitapları

Üç Sıfırlı Dünya PDF indir

Üç Sıfırlı Dünya PDF indir, e-kitap sitemizde Üç Sıfırlı Dünya kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Muhammed Yunus tarafından kaleme alınan Üç Sıfırlı Dünya kitabı 264 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Üç Sıfırlı Dünya kitabını 9786051712079 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Üç Sıfırlı Dünya kitap özeti, Üç Sıfırlı Dünya pdf oku, Üç Sıfırlı Dünya yandex, Muhammed Yunus e-kitap pdf, Üç Sıfırlı Dünya PDF Drive, Üç Sıfırlı Dünya Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Üç Sıfırlı Dünya PDF Oku

Üç Sıfırlı Dünya Kısa Özet

Kapitalist sistem bugünkü haliyle bozuldu. Sekiz insan artık dünya nüfusunun yarısından daha fazla servete sahip ve bir çok ülkede yüksek işsizlik oranı, bireylerin becerilerinin, bilgisinin ve yaratıcılığının boşa harcanması manasına geliyor. Önü alınamaz çevresel yok oluş da, insanlığın artık kendisini sürdüremeyeceği kasvetli bir gelecek tahayyülüne katkıda yer alıyor.

Peki ya başka bir yol varsa?

Kurduğu Grameen Bank aracılığıyla mikro krediyi yaygınlaştıran Muhammed Yunus yoksulluğu azaltma çabası sebebiyle Nobel Barış Ödülünü elde etmişti. Burada, fedakarlık ve cömertliğin, kar elde etmek kadar kıymetli olduğu ve bireylerin kendilerini yoksulluktan kurtarabilecek kapasiteye sahip olmakla yetinmeyip, bunun yanı sıra gezegeni ve üzerinde yaşayan insanları gerçekten değiştirecek biçimde etkileme kapasitelerinin de olduğu yeni bir tür kapitalizm kurma vizyonunu ortaya koyuyor.

Üç Sıfırlı Dünya PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu