Edebiyat Kitapları

Üç Yapraklı Ahududu PDF indir

Üç Yapraklı Ahududu PDF indir, e-kitap sitemizde Üç Yapraklı Ahududu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kübra Nur tarafından kaleme alınan Üç Yapraklı Ahududu kitabı 344 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Üç Yapraklı Ahududu kitabını 9786257310444 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Üç Yapraklı Ahududu kitap özeti, Üç Yapraklı Ahududu pdf oku, Üç Yapraklı Ahududu yandex, Kübra Nur e-kitap pdf, Üç Yapraklı Ahududu PDF Drive, Üç Yapraklı Ahududu Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Üç Yapraklı Ahududu PDF Oku

Üç Yapraklı Ahududu Kısa Özet

*Poyraz Sarıcalı tükettiğim elmadan çıkan kurttu. Tam evden çıkacakken kaçıveren değeriz naylon çoraptı. Lunaparklardaki hiçbir şey kazanamadığınız, para tuzağı olan o sinir bozucu oyuncaklardandı. Çok sevdiğiniz dizinin senaristinin değişmesi ve her şeyin, bütün karakterlerin mahvolmasıydı.
Nefret ettiğim her şeydi kısacası.*
 
Pansiyonumun hemen yanı başında gece kulübü açma girişiminde bulunan bu adamdan daha ilk bakışta, hatta adını duyduğum ilk anda nefret etmiştim. Hem de bütün kalbimle ve olağanüstü bir şiddetle.
 
Eğer içinde yaşadığımız dünyanın düzenini biraz olsun kabullendiyseniz şunu bilirdiniz; böyle ani ve büyük nefretlerin yalnızca iki sonucu mevcuttur. Ya siz silahlarınızı kuşanıp nefret ettiğiniz kişiyi mahvedersiniz veya hiç hesapta yokken
ona âşık olursunuz ve o sizi mahveder.
 
Benim başıma hangisinin geldiğini tahmin etmek hiç de zor değil. Ama hikâyemin bütün ayrıntı kısmını sizinle paylaştığımda ve nihayetinde beni yakında zamandan tanıdığınızda artık çok yakın iki arkadaş bulunacağımızı ve beni anlayacağınızı ümit ediyorum. Başlayalım mı?
 

Üç Yapraklı Ahududu PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu