Araştırma Kitapları

Uluslararası Havacılığın Temelleri PDF indir

Uluslararası Havacılığın Temelleri PDF indir, e-kitap sitemizde Uluslararası Havacılığın Temelleri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Suzanne K. Kearns tarafından kaleme alınan Uluslararası Havacılığın Temelleri kitabı 392 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Uluslararası Havacılığın Temelleri kitabını 9786050331134 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Uluslararası Havacılığın Temelleri kitap özeti, Uluslararası Havacılığın Temelleri pdf oku, Uluslararası Havacılığın Temelleri yandex, Suzanne K. Kearns e-kitap pdf, Uluslararası Havacılığın Temelleri PDF Drive, Uluslararası Havacılığın Temelleri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Uluslararası Havacılığın Temelleri PDF Oku

Uluslararası Havacılığın Temelleri Kısa Özet

Uluslararası Havacılık, küresel ekonomimiz ve yaşam tarzlarımız için çok mühim olan, büyük ve karmaşık bir endüstridir.

Uluslararası Havacılığın Temelleri, yeni nesil havacılık profesyonelleri için tasarlanan havacılık eğitim hayatına geleneksel yaklaşımları ters yüz etmektedir. Kitap, bir ülkede var olan kariyere odaklanmak yerine, havacılık endüstrisinde birbirine bağlı tüm profesyonel gruplara geniş bir bakış açısı ile küresel boyutta tanıtım yapmak amaçlı olarak dizayn edilmiştır. Bu nedenle, mevcut havacılık kariyerlerinin hepsine uygun, temel bir kaynaktır (Havacılık kaideleri düzenleyicileri, bakım mühendisleri, pilotlar, kabin içi uçuş personelleri, hava yolu yöneticileri, uçuş harekat uzman kişilerı, hava trafik kontrolörleri, havaalanı yöneticileri ve diğerleri…).

Bu kitabın her bölümü, hava hukukundan operasyonlara, güvenlikten radyo kontrollü hava araçlarına (drone’lar) kadar, havacılık endüstrisinin tüm kesitlerine değişik bir bakış açısı ile yaklaşmaktadır. Bunun bunun yanında, bölümlerin içeriklerine uygun olay çalışmalarının (havacılık kazaları) olduğu metinlerin içine öğrenim araçları da bunun bunun yanında eklenmiştir.

Kitabımız, gelecek kuşakların ilgi alanlarına ve isteklerine en uygun olan kariyer yolunu seçerlerken, kendilerine destek verebilecek nitelikte ve havacılık endüstrisi bilinci temelinin oluşmasına yol gösterecek bir biçimde hazırlanmıştır.

Bu kaynak bunun yanı sıra, sektördeki mevcut profesyonellere, ülkeler arası havacılığın zengin ve çeşitli dokusunu oluşturan, birbirine bağlı bir çok profesyonel grup içindeki güncel uygulamalar ve zorluklar ile ilgili güçlendirilmiş bir anlayışı da bununla birlikte sağlamaktadır.

Uluslararası Havacılığın Temelleri PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu