Siyaset Kitapları

Uluslararası İlişkiler PDF indir

Uluslararası İlişkiler PDF indir, e-kitap sitemizde Uluslararası İlişkiler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Joshua Goldstein tarafından kaleme alınan Uluslararası İlişkiler kitabı 660 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Uluslararası İlişkiler kitabını 9786054665204 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Uluslararası İlişkiler kitap özeti, Uluslararası İlişkiler pdf oku, Uluslararası İlişkiler yandex, Joshua Goldstein e-kitap pdf, Uluslararası İlişkiler PDF Drive, Uluslararası İlişkiler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Uluslararası İlişkiler PDF Oku

Uluslararası İlişkiler Kısa Özet

Artık markalaşmış yazarlar olan Goldstein ve Pevehouse’un dünya çapında çok satan ve en fazla başvurulan, bölgesindeki önder ders kitabı Uluslararası İlişkiler, hem alanın teorisine hem de aktüel gelişmelere dair en kapsamlı ve en güncel giriş kaynağıdır. Uluslararası ilişkilerin çekirdeği sayılan klasik konuların yanında daha bütünleşmiş ve giriftleşmiş aktörler ve aralarındaki ilişkilerin doğası ve muhtevasına dair, standart ders kitabı sıkıcılığından bi hayli uzak, kolay anlaşılır ve zevkle okunur bir dile sâhip olan bu kitapta, günümüz dünyasının öne çıkan ülkeler arası ekonomi-politik, ülkeler arası ticaret, finans, sürdürülebilir kalkınma, çevre, sağlık ve nüfus politikaları ve küresel eşitsizlik gibi meseleleri üzerine de kapsamlı bir perspektif sunulmakta.

2013-2014 güncellemesini içeren 10. edisyondan yapılan bu çeviri bir çok ülkeler arası ilişkiler kitabı tarafından da örnek alınan sistematiği ve içeriği ile pedagojik ve akademik yönden bi hayli tatmin edicidir.

Okunurluğu ve anlaşılırlığı daha da artıran ve pekiştirmeyi kolaylaştıran diğer başlıca özellikler ise şunlardan oluşmaktadır:

  • Kavramları ve Güncel Olayları Keşfedin Güvenlikle alakalı, ekonomik ve ülkeler arası olaylar ile ilgili dengeli bir araştırma içermektedir.
  • Terminolojik Dağarcığınızı Genişletin Sayfa kenarlarında, bölümde geçen anahtar terimler ile ilgiliki açıklamalar kitabın verimliliğini yükseltmektadır.
  • Eleştirel Düşüncenizi Geliştirin *Eleştirel Düşünce Soruları* bölümü öğrencilere ülkeler arası ilişkiler teorisini güncel dünya problemlerine nasıl uygulayacakları hususunda yardımcı olmaktadır.
  • Öğrencilerin Dikkatini Çekin Sayısız şekil, harita ve fotoğraf güncel ve canlı bir okuma deneyimi sağlamaktadır.

Uluslararası İlişkiler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu