Ekonomi Kitapları

Uluslararası Tarımsal Pazarlama PDF indir

Uluslararası Tarımsal Pazarlama PDF indir, e-kitap sitemizde Uluslararası Tarımsal Pazarlama kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Halil Fidan tarafından kaleme alınan Uluslararası Tarımsal Pazarlama kitabı 499 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Uluslararası Tarımsal Pazarlama kitabını 9786053274605 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Uluslararası Tarımsal Pazarlama kitap özeti, Uluslararası Tarımsal Pazarlama pdf oku, Uluslararası Tarımsal Pazarlama yandex, Halil Fidan e-kitap pdf, Uluslararası Tarımsal Pazarlama PDF Drive, Uluslararası Tarımsal Pazarlama Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Uluslararası Tarımsal Pazarlama PDF Oku

Uluslararası Tarımsal Pazarlama Kısa Özet

Bu kitap, tarımsal ürünlerin dış ülkelere pazarlanmasında, bu hususta uğraş veren işletmelere mühim kaynak olarak katkı sağlayacak bir kitap olacaktır. Uluslararası Tarımsal pazarlama kitabının esas amacı üniversitelerde alakalı bölümlerde, alakalı ders olarak okutulan derse materyal olmaktır.

Bu kitap, on bölümden buluşmaktedir. Birinci bölümde, pazarlama ve ülkeler arası tarımsal pazarlama kavramları ve pazarlama gelişimi incelenmiştir. İkinci bölümde, ülkeler arasılaşma ve ülkeler arasılaşmış başlıca işletmeler ele alınmıştır. Üçüncü bölümde, ülkeler arası ticarete kolaylık sağlayan kuruluşların durumu incelenmiştir. Dördüncü bölümde, pazarlama planı, stratejileri ve pazarlama bölümlemesi incelenmiştir. Beşinci bölümde, ülkeler arası tarımsal pazarlama araştırması ele alınmıştır.

Altıncı bölümde, tarımsal ürün ve ürün geliştirme stratejileri ele alınmıştır. Yedinci bölümde, Ürün fiyatlandırma stratejisi incelenmiştir. Sekizinci bölümde, tarımsal sevkiyat kanalları ve aracılar ele alınmıştır. Dokuzuncu bölümde, tarımsal ürünleri pazarlamada tutundurma stratejisi irdelenmiştir. Onuncu bölümde, ihracatta ve ithalatta yapılan işlemler anlatılmıştır.

Uluslararası Tarımsal Pazarlama PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu