Ekonomi Kitapları

Uluslararası Ticaret ve Finans El Kitabı PDF indir

Uluslararası Ticaret ve Finans El Kitabı PDF indir, e-kitap sitemizde Uluslararası Ticaret ve Finans El Kitabı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Anders Grath tarafından kaleme alınan Uluslararası Ticaret ve Finans El Kitabı kitabı 215 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Uluslararası Ticaret ve Finans El Kitabı kitabını 9786051338996 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Uluslararası Ticaret ve Finans El Kitabı kitap özeti, Uluslararası Ticaret ve Finans El Kitabı pdf oku, Uluslararası Ticaret ve Finans El Kitabı yandex, Anders Grath e-kitap pdf, Uluslararası Ticaret ve Finans El Kitabı PDF Drive, Uluslararası Ticaret ve Finans El Kitabı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Uluslararası Ticaret ve Finans El Kitabı PDF Oku

Uluslararası Ticaret ve Finans El Kitabı Kısa Özet

Uluslararası satış, finans, sevkiyat ve yönetim konuları ile alakalı olanlar yahut ülkeler arası ticaret alanında akademik ve profesyonel yeterlilik için öğrenim görenlerin kullanımı için hazırlanmış olan Uluslararası Ticaret ve Finans El Kitabı, risk yönetimi, ülkeler arası ödemeler ve para yönetimi dahil ülkeler arası ticaretin mühim finans alanlarına tam bir açıklama getirmektedir. Aynı zamanda kitabımız riskleri azaltmak, nakit akışını iyileştirmek, en rekabetçi finans farklılerini tanımlamak, en iyi ödeme şartlarını oluşturmak, finans ve işlem maliyetlerini asgariye indirmek konularında siz değerli okurlarımıza yardımcı olmak için gerekli tüm temel bilgileri içermektedir.

Bu ikinci basım (yayım) için revize edilmiş ve güncellenmiş kapsam aşağıdaki konular ile alakalı bilgileri ihtiva etmektedir:

• ticari riskler ve risk değerlendirmesi
• ödeme metotları
• tahviller, teminatlar ve stand by (teminat) akreditifler
• para risk yönetimi
• ihracat kredi sigortası
• ticaret finansı
• yapılandırılmış ticaret finansı
• ödeme şartları

Kitap bunun yanı sıra büyüklüğüne ve iş sektörüne bakılmaksızın her iş kolu için hem alıcı hem de satıcı yönünden pazarlık (müzakere) işlemlerini tarif etmektedir – finansman sürecinin bütünü ile ilgili geniş bir şekilde bilgileri de temin eder. Öğrenciler yahut bu sektörde profesyonel yeterlilik için çalışanlar için Uluslararası Ticaret ve Finans El Kitabı, sınır ötesi işlemin oluşturulması, finansmanı, yönetimi ve tamamlanması ile alakalı tüm konularda kapsamlı ve tam bir değerlendirme içeren vazgeçilmez bir referans kaynak olacaktır.

Anders Grath, ülkeler arası departmanlar ve şirket birimlerinin yöneticisi olarak mühim Avrupa finansman kurumlarında, ülkeler arası ticaret ve finans alanlarında 25 yılın üzerinde bir tecrübeye sahiptir. Aynı zamanda çeşitli ülke pazarları ile ilgili bir çok yayının da yazarıdır.

Uluslararası Ticaret ve Finans El Kitabı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu