Siyaset Kitapları

Ulusların Zenginliği Cilt: 2 PDF indir

Ulusların Zenginliği Cilt: 2 PDF indir, e-kitap sitemizde Ulusların Zenginliği Cilt: 2 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Adam Smith tarafından kaleme alınan Ulusların Zenginliği Cilt: 2 kitabı 271 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ulusların Zenginliği Cilt: 2 kitabını 9789757414919 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ulusların Zenginliği Cilt: 2 kitap özeti, Ulusların Zenginliği Cilt: 2 pdf oku, Ulusların Zenginliği Cilt: 2 yandex, Adam Smith e-kitap pdf, Ulusların Zenginliği Cilt: 2 PDF Drive, Ulusların Zenginliği Cilt: 2 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ulusların Zenginliği Cilt: 2 PDF Oku

Ulusların Zenginliği Cilt: 2 Kısa Özet

A. Smith bu kitabın kapitalizmin işleyişinin bunun yanında, bunun üreten tarihi koşullar hususunda köklü yaklaşımlar getirmekte, temel tez olarak merkantallizmi eleştirmekte ve her devlet müdahalesinin bir sınıfın çıkarına olduğunu çok net bir biçimde ortaya koymaktadır.

Ona göre tüccarlar, ulusu zenginleştiren ama sürekli olarak olarak tüm diğer vatandaşlarına karşı kendileri için bunun bunun yanındalıklar peşinde koşan ve asla yönetimde olmamaları gereken bir sınıftır.

Ulusların Zenginliği Cilt: 2 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu