Araştırma Kitapları

Üniversite ve Ötesi – Genç Yetişkinler İçin Hayat Becerileri PDF indir

Üniversite ve Ötesi – Genç Yetişkinler İçin Hayat Becerileri PDF indir, e-kitap sitemizde Üniversite ve Ötesi – Genç Yetişkinler İçin Hayat Becerileri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Esra Tuncer tarafından kaleme alınan Üniversite ve Ötesi – Genç Yetişkinler İçin Hayat Becerileri kitabı 214 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Üniversite ve Ötesi – Genç Yetişkinler İçin Hayat Becerileri kitabını 9786055250720 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Üniversite ve Ötesi – Genç Yetişkinler İçin Hayat Becerileri kitap özeti, Üniversite ve Ötesi – Genç Yetişkinler İçin Hayat Becerileri pdf oku, Üniversite ve Ötesi – Genç Yetişkinler İçin Hayat Becerileri yandex, Esra Tuncer e-kitap pdf, Üniversite ve Ötesi – Genç Yetişkinler İçin Hayat Becerileri PDF Drive, Üniversite ve Ötesi – Genç Yetişkinler İçin Hayat Becerileri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Üniversite ve Ötesi – Genç Yetişkinler İçin Hayat Becerileri PDF Oku

Üniversite ve Ötesi – Genç Yetişkinler İçin Hayat Becerileri Kısa Özet

ALIS 100 (Academic and Life Skills / Akademik Başarı ve Hayat Becerileri) dersi, gençlerin üniversitede ve profesyonel hayatta ihtiyaç duyacakları temel yetkinlikleri geliştirmelerine yardımcı olmak hedefiyle 2010 senesinde Koç Üniversitesi`nde başlatıldı. Genç Yetişkinler İçin Hayat Becerileri, teori ve uygulamanın harmanlanarak sunulduğu bu dersin içeriği temel alınarak genç yetişkinlere, eğitmenlere ve ailelere yönelik hazırlandı. Konu anlatımlarının ve egzersizlerin bunun yanında, eğitmenler için özel notların da olduğu kitap, gençlerle çalışacak öğretim personelleri, öğretmenler, rehber öğretmenler, psikolojik danışmanlar, psikologlar, akran eğitmenleri ve farklı mekanlarda eğitim veren herkes için kıymetli bir kaynak.

“ALIS 100 dersi bu dönem açık ara aldığım en keyifli dersti ve şu ana kadar aldığım dersler içinde ileride bana en fazla katkı sağlayacak ders olduğunu düşünüyorum.”

– Güz 2014 ALIS öğrencisi

“ALIS 100 dersinin bana çok fazla faydası olduğunu gören yalnız ben değilim, ailem ve arkadaş ortamım da aynı düşüncede; çünkü bir çok hususta hayata bakış açım değişti ve kendimi daha iyi ifade etmeye başladım.”

– Güz 2013 ALIS öğrencisi

Üniversite ve Ötesi – Genç Yetişkinler İçin Hayat Becerileri PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu