Araştırma Kitapları

Uyanış – Altıncı Neslin Son Savaşı PDF indir

Uyanış – Altıncı Neslin Son Savaşı PDF indir, e-kitap sitemizde Uyanış – Altıncı Neslin Son Savaşı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hüseyin Hakkı Kahveci tarafından kaleme alınan Uyanış – Altıncı Neslin Son Savaşı kitabının çevirmenliğini Destek Yayınları yapmıştır. Yayıncılığını Destek Yayınları yaptığı Uyanış – Altıncı Neslin Son Savaşı kitap özeti, Uyanış – Altıncı Neslin Son Savaşı pdf oku, Uyanış – Altıncı Neslin Son Savaşı yandex, Hüseyin Hakkı Kahveci e-kitap pdf, Uyanış – Altıncı Neslin Son Savaşı PDF Drive, Uyanış – Altıncı Neslin Son Savaşı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Uyanış – Altıncı Neslin Son Savaşı PDF Oku

Uyanış – Altıncı Neslin Son Savaşı Kitap Açıklaması

Hiçbir dünya savaşı başladığında “Dünya Savaşı” diye adlandırılmamıştır.

“Bütün uyuyanları uyandırmaya bir tek uyanık yeter!”

III. Dünya Savaşı konusu çok önceden yazıldı, şimdi oynanıyor. Dünya, eşi benzeri görülmemiş bir kıyamete yaklaşıyor. Üstelik bu yolda yapılan bütün planlar tıkır tıkır işlemekte…

Dünyanın şu durumdaki haline bakınca III. Dünya Savaşı konusuna ne kadar uzağız dersiniz? Aslını söylemek gerekirse hiç uzak değiliz, kıyamete bi hayli fazla yakınız.

III. Dünya Savaşı öngörülere göre Müslümanların veya Siyonizm’in sonunu getirecek deniyor ama doğru değil. Bu savaş, yeryüzünde yaşayan altıncı neslin, günümüz insan ırkının sonunu getirecek.

Dünya şimdiye kadar beş büyük kitlesel yok oluş yaşadı. Canlı türlerinin yüzde sekseninin hatta yüzde doksan altısının soyu tükendi. Sekiz buçuk milyara ulaşan dünya nüfusunu iki milyar düzeysine düşürmek için çaresi olmayan salgın hastalıklar, kıtlık, susuzluk, gıda oyunları ve son kez savaş planları kurgulanıyor. Dünya, yedinci bin yıla yani Kova Çağı’na, diğer bir deyişle Altın Çağ’a geçebilmek için hemen hemen insanlığın yüzde seksenini kaybedecek…

Oynanan açlık oyunlarını yaşayarak göreceğiz. Lakin elimizde hâlâ bir silah var:

Uyanmak!

 

 

Uyanış – Altıncı Neslin Son Savaşı PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu