Hukuk Kitapları

Uygulamacılar İçin 25 Soruda Tahkim Rehberi PDF indir

Uygulamacılar İçin 25 Soruda Tahkim Rehberi PDF indir, e-kitap sitemizde Uygulamacılar İçin 25 Soruda Tahkim Rehberi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ahmet Cemal Ruhi tarafından kaleme alınan Uygulamacılar İçin 25 Soruda Tahkim Rehberi kitabı 147 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Uygulamacılar İçin 25 Soruda Tahkim Rehberi kitabını 9786257899291 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Uygulamacılar İçin 25 Soruda Tahkim Rehberi kitap özeti, Uygulamacılar İçin 25 Soruda Tahkim Rehberi pdf oku, Uygulamacılar İçin 25 Soruda Tahkim Rehberi yandex, Ahmet Cemal Ruhi e-kitap pdf, Uygulamacılar İçin 25 Soruda Tahkim Rehberi PDF Drive, Uygulamacılar İçin 25 Soruda Tahkim Rehberi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Uygulamacılar İçin 25 Soruda Tahkim Rehberi PDF Oku

Uygulamacılar İçin 25 Soruda Tahkim Rehberi Kısa Özet

Tahkim özellikle ülkeler arası uyuşmazlıkların çözümün çok fazla tercih edilen bir yol olmakla birlikte, artık ulusal tahkimin de ülkemizde çok fazla tercih edilmeye başlandığı söylenebilir. Bu nedenle şimdilerde hukuk uygulayıcılarının tahkim yargılamasını da mahkeme yargılaması gibi benimsenmeleri, tahkim yargılamasının inceliklerini öğrenmeleri ve bu hususta müvekkillerini bilgilendirmeleri kendilerinden beklenmektedir. Aksi takdirde günümüz hukuki gelişmelerinin gerisinde kalınacağı açıktır.

Bu çerçevede çalışmada tahkim yargılamasının mühim noktalarına ve tahkime ilişkin yerleşik yargı kararlarına yer verilmek suretiyle hukuk uygulayıcılarına pratik bir başucu kitabı hazırlamayı amaçladık.

Uygulamacılar İçin 25 Soruda Tahkim Rehberi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu