Sağlık Kitapları

Uygulamalı Annelik Okulu PDF indir

Uygulamalı Annelik Okulu PDF indir, e-kitap sitemizde Uygulamalı Annelik Okulu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Fatma Kavasoğlu tarafından kaleme alınan Uygulamalı Annelik Okulu kitabı 164 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Uygulamalı Annelik Okulu kitabını 9786258147070 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Uygulamalı Annelik Okulu kitap özeti, Uygulamalı Annelik Okulu pdf oku, Uygulamalı Annelik Okulu yandex, Fatma Kavasoğlu e-kitap pdf, Uygulamalı Annelik Okulu PDF Drive, Uygulamalı Annelik Okulu Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Uygulamalı Annelik Okulu PDF Oku

Uygulamalı Annelik Okulu Kısa Özet

“Annelik Çocuğunu Korumaktır;Biraz da Kendinden.”
-Fatma Kavasoğlu-

Birçok şeyin okulu var…
Peki ya anneliğin?
İnsan denen mucizenin, en görkemli zamanı şüphesiz hamilelik süreci ile başlayıp dünyaya ‘merhaba’ dediği andır. Oysa annelik adı verilen muhteşem makam, yalnızca doğumla başlayıp çocuk sahibi olmakla devam eden değil; hamilelik öncesi başlayıp, hamilelik sürecini, doğumu ve devamında tüm zamanı kuşatan muhteşem bir yolculuktur.
Peki, bu kadar yaşamsal bir sürecin okulu neden yok?
Şu ana kadar annelik müessesesiyle alakalı bir çok mühim ve kıymetli eser verildi. Lakin literatüre bakıldığında bu eserlerin çoğunlukla bazı dönemleri kapsadığı ve diğer evreleri göz ardı ettiği görülecektir.
Annelik Okulu kitabı, Yazarın da bir anne olması sebebiyle, akademik bilgiler ile uygulamaya dönük pratik bilgelerin harmanladığı bir eser olarak ön planda gözüküyor. 
Yazar, çocuk düşüncesinin oluşmasından başlayarak bebeklik evresinin sonuna kadar annelik olgusunu anlaşılır, yalın, faydalı, aktüel bir tarzda, bir okul hassasiyetinde, sunuyor okuyucusuna. 
Ay ay bebeğin gelişimiyle birlikte her aya uygun duyusal etkinlik, kitap, oyuncak, parmak oyunu gibi detaylarla annelere güzel fikirler ve uygulamalar öneren Yazar, aslında her annenin yapmış olduğu bir ruhsal yolculuğun hikâyesini anlatıyor.

Uygulamalı Annelik Okulu PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu