Müzik Kitapları

Uygulamalı Müzik Teorisi – 1 PDF indir

Uygulamalı Müzik Teorisi – 1 PDF indir, e-kitap sitemizde Uygulamalı Müzik Teorisi – 1 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nail Yavuzoğlu tarafından kaleme alınan Uygulamalı Müzik Teorisi – 1 kitabı 224 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Uygulamalı Müzik Teorisi – 1 kitabını 9789751029959 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Uygulamalı Müzik Teorisi – 1 kitap özeti, Uygulamalı Müzik Teorisi – 1 pdf oku, Uygulamalı Müzik Teorisi – 1 yandex, Nail Yavuzoğlu e-kitap pdf, Uygulamalı Müzik Teorisi – 1 PDF Drive, Uygulamalı Müzik Teorisi – 1 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Uygulamalı Müzik Teorisi – 1 PDF Oku

Uygulamalı Müzik Teorisi – 1 Kısa Özet

Müzik teorisini bilmek, müziği anlamak, uygulamak ve üretmek yönünden çok mühimdir. Lakin bilgi hafızaya kazındığı ve kalıcı bir bilgiye dönüştüğü noktada fonksiyon kazanır. Bu beceriyi kazanmanın yolu ise konuları ve alakalı alıştırmaları zihinden yapabilecek noktaya gelinceye kadar belli zaman aralıklarıyla tekrar etmektir.

Bu kitap müzik teorisinin yapı taşlarından başlayıp, teoriyi sistematik bir gelişme içinde pratik metotlarla inceleyen, alıştırmaların üzerinde yapıldığı bir defter gibi tasarlanan, Armoni ve kontrpuan alanlarına iyi bir temel oluşturmayı amacında olan bir kitap olarak hazırlanmıştır.
Kitabın müzik eğitimi alan tüm öğrencilere, müzisyenlere ve müzik eğitimcilerine faydalı bulunacağı inancındayız.

Nail Yavuzoğlu: 1960 senesinde İstanbul`da dünyaya geldi. İTÜ Türk Mûsikîsi Devlet Konservatuarı`nı 1983`te bitirdi. 1988 senesinde İTÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü Musiki Sanat Dalında yüksek lisans programını, 1995 senesinde ise İÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Bilim Dalı Doktora programını bitirdi. Halen İTÜ Türk Mûsikîsi Devlet Konservatuarı`nda Yüksek Solfej, Armoni, Enstrümantasyon-Orkestrasyon, Kontrpuan-Füg, Türk Müziğinde Polifoni, Müzikte Ses Sistemleri derslerini vermektedir. *Istanbul Jazz Ensemble*da besteci, aranjör ve orkestra şefi olarak, kurduğu Trio`su ve Quartet`i ile de piyano sanatçısı olarak müzik yaşamına sürdürmektedir.

Uygulamalı Müzik Teorisi – 1 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu