PDF İndir

Uzay Baronları PDF indir

Uzay Baronları PDF indir, e-kitap sitemizde Uzay Baronları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Christian Davenport tarafından kaleme alınan Uzay Baronları kitabı 318 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Uzay Baronları kitabını 9786052169285 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Uzay Baronları kitap özeti, Uzay Baronları pdf oku, Uzay Baronları yandex, Christian Davenport e-kitap pdf, Uzay Baronları PDF Drive, Uzay Baronları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Uzay Baronları PDF Oku

Uzay Baronları Kısa Özet

Uzaya turistik seyahatler, Mars’ta kurulacak koloniler, Ay’a gidiş-dönüş yolcu seferleri artık hayal değil! NASA’ya kafa tutup şehrin göbeğine bir roket park eden, balistik füze peşinde Rusya’yı arşınlayan Elon Musk; Titanik’in kâşifleriyle okyanusun derinliklerindeki Apollo 11’in peşine takılan Jeff Bezos; uzay işinin stresini yenmek için Las Vegas’ta milyonlar kaybeden Andrew Beal; altmışından sonra astronot olmaya karar veren maceraperest Richard Branson ve diğerleri… Milyarder girişimciler, sizi oraya götürmek için her şeyi göze alıyor.

Uzay Baronları, servetlerini uzayın keşfi için harcamaya kararlı, gözlerini uzak diyarlara dikmiş hayalperestlerin hikayesi.

*Etkileyici görüşler, sürükleyici bir anlatım, enteresan öngörüler. Tek kelime ile söylemek gerekirse heyecan verici. Davenport yalnızca yetkin bir araştırmacı değil, eşsiz bir öykü anlatıcısı.*

– Walter Isaacson, New York Times

*Christian Davenport, uzayda yaşanan amansız yarışı ayrıntı kısmıyla anlatıyor. Uzay Baronları, uzay incelemeleriyla ilgilenen herkesin okuma listesinin ilk sırasında bulunacak bir kitap.*

– Greg Autry, Forbes

*İnsanlığın uzaydaki varlığına dair umut veriyor.*

– Michael López-Alegría, Astronot

Uzay Baronları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu