Edebiyat Kitapları

Vakıf İleri PDF indir

Vakıf İleri PDF indir, e-kitap sitemizde Vakıf İleri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Isaac Asimov tarafından kaleme alınan Vakıf İleri kitabı 488 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Vakıf İleri kitabını 9786257442015 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Vakıf İleri kitap özeti, Vakıf İleri pdf oku, Vakıf İleri yandex, Isaac Asimov e-kitap pdf, Vakıf İleri PDF Drive, Vakıf İleri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Vakıf İleri PDF Oku

Vakıf İleri Kısa Özet

Psikotarih biliminin yaratıcısı Hari Seldon, engin Galaktik İmparatorluk çöküşün eşiğindeyken zamanla yarışarak devrimci kuramını geliştirip yıldızların içinde insanlık için bir yer sağlamaya çalışıyordu. Ve Seldon’ı kontrol eden hem psikotarih hem de tüm galaksinin geleceğini kontrol edebilecekti.

Psikotarih bilimini bilinen en kuvvetli silaha dönüştürmek isteyenlerin içinde popülist bir hizipçi, kurnaz politikacı İmparator I. Cleon ve acımasızlığıyla ünlü bir general de vardı. Hari Seldon öte yandan bütün yaşamını adadığı kuramını kötü niyetlilerin ellerinden kurtarmaya çalışırken diğer yandan da yeni bir vakıf düşünü gerçekleştirmek için araştırmalara ekranlara gelecektı. İnsanlığın geleceği kurulacak Vakıf’a bağlıydı. Daha doğrusu, vakıflara. 

Yayımlanış tarihine göre: 7. kitap / Kronolojiye göre: 2. kitap

Vakıf İleri PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu