Edebiyat Kitapları

Vampir Avcısı D Cilt 1 PDF indir

Vampir Avcısı D Cilt 1 PDF indir, e-kitap sitemizde Vampir Avcısı D Cilt 1 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hideyuki Kikuçi tarafından kaleme alınan Vampir Avcısı D Cilt 1 kitabı 224 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Vampir Avcısı D Cilt 1 kitabını 9786052115299 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Vampir Avcısı D Cilt 1 kitap özeti, Vampir Avcısı D Cilt 1 pdf oku, Vampir Avcısı D Cilt 1 yandex, Hideyuki Kikuçi e-kitap pdf, Vampir Avcısı D Cilt 1 PDF Drive, Vampir Avcısı D Cilt 1 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Vampir Avcısı D Cilt 1 PDF Oku

Vampir Avcısı D Cilt 1 Kısa Özet

Asilzadenin Öpücüğü’ne maruz kalan Doris, Sınır’daki ufak bir köy olan Ransylva’ya giden yolda bir vampir avcısı aramaktaydı. Sene M.S. 12.090. Uzun süredir insanlara hükmeden vampirlerin soyları tükenmek üzere olsa da yarattıkları korku bireylerin ruhunda yer etmişti. Sadece en üstün yeteneklere sahip olanlar vampir avcısı olabiliyordu. Doris’in nihayet karşı karşıya geldiğı *D* adındaki avcı ise, geniş kenarlı gezgin şapkası takan çok yakışıklı bir adamdı. Vampirlerle savaşta hemen hemen efsane durumuna gelen bu genç avcının yüreğinin derinliklerinde ise kimseyle paylaşmadığı karanlık bir sır vardı.

Usta yazar ve Japon korku edebiyatının öncüsü Hideyuki Kikuçi’nin bu ölümsüz eseri *Sandaman: Rüya Avcısı*, *Elric Saga* gibi ödüllü kitaplar ile *Final Fantasy* oyununun illüstrasyonlarını da yapan büyük sanatçı Yoşitaka Amano’nun çizgileriyle birleşiyor ve sizleri bambaşka bir diyarın lanetli topraklarındaki maceraveyavet ediyor.

Vampir Avcısı D Cilt 1 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu