Çocuk Kitapları

Vanessa’nın Yanındayım PDF indir

Vanessa’nın Yanındayım PDF indir, e-kitap sitemizde Vanessa’nın Yanındayım kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kerascoet tarafından kaleme alınan Vanessa’nın Yanındayım kitabı 36 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Vanessa’nın Yanındayım kitabını 9786052079355 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Vanessa’nın Yanındayım kitap özeti, Vanessa’nın Yanındayım pdf oku, Vanessa’nın Yanındayım yandex, Kerascoet e-kitap pdf, Vanessa’nın Yanındayım PDF Drive, Vanessa’nın Yanındayım Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Vanessa’nın Yanındayım PDF Oku

Vanessa’nın Yanındayım Kısa Özet

Vanessa sınıfa yeni gelen öğrencidir. Okul çıkışında zorba bir çocuk tarafından dışlanarak kalbi kırılır. Bu olayı gören Vanessa’nın sınıf arkadaşı ise ona destek olmak için ne yapabileceğini düşünür ve sonunda yaratıcı bir yol bulur.

Zorbalığa seyirci kalmak yerine nasıl karşı durabileceğimiz, bu sessiz kitapta tek bir sözcük bile kullanmadan anlatılıyor. Bir birinin topluluğa nasıl örnek olabileceği, Kerascoët’in tatlı karakterleriyle belirtiliyor. Kitabın sonunda bulunan kılavuzda ise zorbalık edilen birine nasıl yardımcı olabileceğimizle alakalı öneriler sunuluyor. Vanessa’nın Yanındayım, yaşanmış bir olaydan ilham alan bir öykü. Amerika’da bir üniversite öğrencisinin zorbalığa uğraması ve ertesi gün 300 sınıf arkadaşının ona okul yolunda eşlik etmesi Kerascoët’in çıkış noktası olmuş.

Resimledikleri Karanlık Güzel adlı çizgi romanla New York Times çoksatanlar listesine giren Kerascoët, çizer karı koca çift Marie Pommepuy ve Sébastien Cosset’in kendilerine taktıkları ad.

Vanessa’nın Yanındayım PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu