Sağlık Kitapları

Var Olmak Senin Elinde PDF indir

Var Olmak Senin Elinde PDF indir, e-kitap sitemizde Var Olmak Senin Elinde kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Jen Sincero tarafından kaleme alınan Var Olmak Senin Elinde kitabı 296 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Var Olmak Senin Elinde kitabını 9786059176088 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Var Olmak Senin Elinde kitap özeti, Var Olmak Senin Elinde pdf oku, Var Olmak Senin Elinde yandex, Jen Sincero e-kitap pdf, Var Olmak Senin Elinde PDF Drive, Var Olmak Senin Elinde Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Var Olmak Senin Elinde PDF Oku

Var Olmak Senin Elinde Kısa Özet

Hayatını İstediğin Gibi Değiştirmeye Şimdi Başla…

Bu kitap hayatlarını umutsuzca daha iyi bir hale getirmeye çalışan ve bunu yaparken de kötü olaylarla karşılaşmak istemeyen insanlar için yazılmıştır.

Okurken içini ferahlatacak kadar keyifli, *Neden?* sorularını yanıtlayan bu rehber niteliğindeki kitap, dünyayı gezmekte olan başarılı yazar ve yaşam koçu Jen Sincero, aşırı derecede gülünç, ilham veren hikâyelerin, bilgece öğütlerin, kolay egzersizlerin olduğu 27 bölümden bir araya gelen müthiş fikirler sunuyor.

Senin yaşamın senin dünyandır, insanları, tecrübeleri ve istediğin şeyleri davet etmek sana kalmıştır. Önce kendini sev ve yaşayacağın yaşamı sen seç…

Var Olmak Senin Elinde PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu