PDF İndir

Vaveyla 1 – Sönmüş Aldebaran Ciltli PDF indir

Vaveyla 1 – Sönmüş Aldebaran Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Vaveyla 1 – Sönmüş Aldebaran Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Binnur Şafak Nigiz tarafından kaleme alınan Vaveyla 1 – Sönmüş Aldebaran Ciltli kitabı 624 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Vaveyla 1 – Sönmüş Aldebaran Ciltli kitabını 9786256402294 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Vaveyla 1 – Sönmüş Aldebaran Ciltli kitap özeti, Vaveyla 1 – Sönmüş Aldebaran Ciltli pdf oku, Vaveyla 1 – Sönmüş Aldebaran Ciltli yandex, Binnur Şafak Nigiz e-kitap pdf, Vaveyla 1 – Sönmüş Aldebaran Ciltli PDF Drive, Vaveyla 1 – Sönmüş Aldebaran Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Vaveyla 1 – Sönmüş Aldebaran Ciltli PDF Oku

Vaveyla 1 – Sönmüş Aldebaran Ciltli Kısa Özet

Kader kan kaybetmeye başladığında, bunun sebebi ölümün yeni bir roman yazmak için kaderin kanını kullanmasıydı. Lavin, yaşamının son sayfasında olduğunu hissediyordu. Lakin son sayfanın onu yeni bir romanın başlangıcına götüreceğinden bihaberdi. Kardelen’in, ardında soru işaretleri bırakan ölümüyle, Lavin de Kardelen’in abisi Kartal da bir kumar masasına oturdular. Zaten her şeylerini kaybetmişlerdi, daha fazla kaybedemeyeceklerine emindiler. Aynadaki yansımalarının bile sahte bulunacağı karanlık bir yola koyulduklarında, savaşacakları canavarlar, onları o aynanın içinde birbirine hapsedecekti.

Zaman, Lavin ve Kartal’ı birbirlerine değil, bir aynaya bakıyormuş gibi hissettirmek için hemen enselerinde, ölümü sırtına atarak onların peşinden giderken, bir yıldız da gökyüzünde onları takip ediyordu.

Her şey bir ölümle başladı.
Ölüm, nefreti takip etti.
Nefret, intikamı körükledi.
Ve aşk, hepsini alaşağı etti…”

Vaveyla 1 – Sönmüş Aldebaran Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu