Teknoloji Kitapları

Vegan Bir Dünya Seti PDF indir

Vegan Bir Dünya Seti PDF indir, e-kitap sitemizde Vegan Bir Dünya Seti kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sherry F. Colb tarafından kaleme alınan Vegan Bir Dünya Seti kitabı 736 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Vegan Bir Dünya Seti kitabını 4440000000657 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Vegan Bir Dünya Seti kitap özeti, Vegan Bir Dünya Seti pdf oku, Vegan Bir Dünya Seti yandex, Sherry F. Colb e-kitap pdf, Vegan Bir Dünya Seti PDF Drive, Vegan Bir Dünya Seti Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Vegan Bir Dünya Seti PDF Oku

Vegan Bir Dünya Seti Kısa Özet

Vegan Bir Dünya Seti – Yeni İnsan Yayınevi

Sömürüsüz bir yaşam olabilecek!

Vegan Bir Dünya Seti hayal ettiğimiz yaşamın ipuçlarını sunuyor.

Tobias Leenaert’ın Vegan Bir Dünya kitabı, sömürüsüz bir dünya oluşturmanın ilkesel metotlarıni ortaya koyuyor.

Deneye Hayır Derneği aktivistlerinden Oğuzcan Kınıkoğlu ve Yağmur Özgür Güven`in hazırladığı Hayvan Deneyleri, Türkçe’de yayına giren türcülük zıtı eserler içinde eşsiz bir yere sahip. Bu kitap, hayvan deneylerine karşı mücadelenin ilkelerini olabildiğince anlaşılabilir bir dille ortaya koyuyor. Ayrıca hayvanlar üzerinde yapılan biyomedikal araştırmalara karşı sağlam zemine oturan etik ve bilimsel bir muhalefetin doğuşunu müjdeliyor.

Sherry Colb’un Vegan Olmak İçin Bahaneler kitabı her veganın karşı karşıya geldiğı çok fazla sorulan sorulara düşünceli, ifade gücü yüksek ve zeki yanıtlar veriyor.

Dünyayı değiştirme ve bütün türlerin sömürüsüz bir biçimde birlikte yaşaması talebimizi bu set aracılığıyla okurlarımızla paylaşmak istedik.

Vegan Olmak İçin Bahaneler

Sherry Colb sevgi, mizah ve zarafetle veganların yeme alışkanlıkları ve yaşam şekillerini neyin güdülediğine dair net ve hoş açıklamalar sunuyor. Vegan Olmak İçin Bahaneler, veganlara ve veganlığa karşı en yaygın, kafa karıştırıcı ve genelde göğüs geren tepkilerin birçoğunun dikkatli analizleriyle dolu; tutku ile mantık, idealizm ile faydacılığın nadir bir birlikteliği ve ağdalı söz sanatları yerine gerçek diyalog yoluyla hayvanları yemenin etiğine değinmeyi amacında olan savunucular için devrimci bir rehber.
Üstelik kullandığı dil hem veganları hem de naveganları cezbedecek nitelikte!

Hayvan Deneyleri

Gerçekten dünyayı değiştirmeyi ve bütün türlerin sömürüsüz bir biçimde birlikte yaşamasını istiyorsak kendimizi kandırmaktan artık vazgeçmeliyiz. Bu şiddetin, adaletsizliğin, yaşam hakkı ihlalinin son bulması belki de yüzseneler sürecek. Türcülük duvarı yıkılırken, bir tuğlasını da biz çekip kopartabilirsek, ne mutlu bize.
Bu kitap, hayvan deneylerine karşı mücadelenin ilkelerini olabildiğince anlaşılabilir bir dille ortaya koyuyor. Ayrıca hayvanlar üzerinde yapılan biyomedikal araştırmalara karşı sağlam zemine oturan etik ve bilimsel bir muhalefetin doğuşunu müjdeliyor.

Vegan Bir Dünya

Vegan Bir Dünya, yazarın Veganköy adını verdiği, bütün yaşam şartlarının veganlık üzerine örüldüğü bir köyün hayali ile başlıyor. Burası sempatik ve yaşanılası bir köy olması bunun yanında sizleri içerisine çekecek bir çok pratik çözüm içinde yer alıyor. Yazarımızın tüm dünyanın Veganköy’ü anlamaya ve onu olabilecek kılmaya olan inancı kesintisiz bir hevesle doruğa tırmanıyor.
Tabii ki her yolculuk gibi, Veganköy’e yapılacak yolculuğun da birbirinden farklı rotaları var. Peki en kolayı, en sürdürülebilir olanı hangisi? Bu soru, kitabın merkezine oturtuluyor, tartışma çemberi genişletildikçe esasında veganlıkla alakalı bütün karmaşık problemler masaya yatırılıyor ve bir bir düğümleri çözülüyor.

Vegan Bir Dünya Seti PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu