Roman Kitapları

Velinimet Kırtasiyesi PDF indir

Velinimet Kırtasiyesi PDF indir, e-kitap sitemizde Velinimet Kırtasiyesi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gencoy Sümer tarafından kaleme alınan Velinimet Kırtasiyesi kitabı 282 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Velinimet Kırtasiyesi kitabını 9786057647719 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Velinimet Kırtasiyesi kitap özeti, Velinimet Kırtasiyesi pdf oku, Velinimet Kırtasiyesi yandex, Gencoy Sümer e-kitap pdf, Velinimet Kırtasiyesi PDF Drive, Velinimet Kırtasiyesi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Velinimet Kırtasiyesi PDF Oku

Velinimet Kırtasiyesi Kısa Özet

*Dergiyi galiba yayına girdiği ilk günlerde gördüm. Doğrusu beklentimin üzerindeydi… Şaşırdığım şeylerden biri öykülerin çocukluğu oldu. Şahane bir şey bu. Aynı verimlilikte gitmelerini dilerim yazarlarınızın. Polisiyenin yükselişinin ölçütlerinden biri bu konuya özel ilgi gösteren yayınlar olduğu kadar, bu alanda ürün veren yazarların sayısıdır bunun yanı sıra tabi ki. Günü gelecek öykülerin içinden en iyilerini seçmek için editoryal zorluklar yaşayacaksınız. Esas hizmet bence bunu sağladığınız gün olacak. Bundan lütfen bu sayıda kötü öyküler vardı sonucunu çıkarmayın, hepsini okumadım. İlk sayının okur verileri geldi mi elinize? Umarım iyidir sonuçlar.

Elinize sağlık. Kolaylıklar dilerim.

Celil Oker*

Türkiye’nin ilk polisiye e-dergisi Dedektif, Celil Oker’e verdiği sözü tuttu. Çıktığı ilk günden başlayarak öyküye büyük bir önem verdi, sayfalarında geniş yer ayırdı. Elinizde tuttuğunuz kitap, dedektif yazarlarının kaleme aldığı öykülerden derlendi. İlkini geçen sene paylaştığımız bu ikinci seçkide, yine polisiyenin farklı lezzetlerini bir araya getiren gizem, entrika ve merak dolu on beş edebi kurgu var. Türkiye’de nitelikli polisiye yazılmadığını düşünenlerin düşüncesini değiştirecek on beş öykü.

Keyifli okumalar..

Velinimet Kırtasiyesi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu