Edebiyat Kitapları

Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı PDF indir

Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı PDF indir, e-kitap sitemizde Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Colleen Hoover tarafından kaleme alınan Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı kitabının çevirmenliğini Yeşim Öksüzoğlu yapmıştır. Yayıncılığını Epsilon Yayınevi yaptığı Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı kitap özeti, Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı pdf oku, Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı yandex, Colleen Hoover e-kitap pdf, Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı PDF Drive, Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı PDF Oku

Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı Kitap Açıklaması

Lowen Asleigh, yaşadığı finansal krizin ardından evini kaybetmek üzere olan bir yazardır. Büyük bir umutsuzluk içinde olduğu sırada beklenmedik bir teklif alır. Geçirdiği kaza sebebiyle kitap yazamayacak durumdaki ünlü yazar Verity Crawford’ın çoksatan serisini tamamlayacak ve karşılığında Verity’nin eşi Jeremy’den yaşamını tamamen değiştirecek yüklü miktarda bir ödeme alacaktır.

Lowen kendini kısa süre içinde Verity’nin gözlerden uzak evinde bulur. Göl kıyısındaki bu muhteşem malikânede onun seriye dair tuttuğu notlarını okuyacak ve serinin devamını yazacaktır. Ne var ki Lowen bilinci yerinde olmayan Verity’nin notları içinde onun acımasız bir dürüstlükle yazdığı otobiyografisini de bulur. Gerilim türünde bir başyapıt sayılabilecek bu otobiyografide iki kızını da kaybeden Verity kızlarının gerçekte nasıl öldüğünü anlatmıştır. Lowen okudukça dehşete kapıldığı bu taslağı, Verity’nin her şeyden habersiz eşine göstermekle yok etmek içinde bir seçim yapmak zorundadır.

Colleen Hoover içgüdülerimize, bilinçaltımıza ve gerçeğe meydan okuyor.

“Otobiyografilerle alakalı en tiksindiğim şey, her cümleden sahte düşüncelerin akmasıdır. Bir yazar, ruhu ve kitabı içindeki her koruma katmanını ayırmaya istekli olmadıkça asla kendisi ile ilgili yazma cüretini göstermemelidir. Kelimeler doğrudan yürekten gelmeli, özgür kalırken etle kemiği parçalamalıdır. Çirkin, dürüst, kanlı ve biraz dehşet verici ama tamamen ortada. Okuru yazardan hoşlanması için teşvik eden bir otobiyografi, gerçek bir otobiyografi değildir. Kimse içten dışa sevilesi değildir. Birisi bir otobiyografiyi bitirdiğinde, en iyi ihtimalle, yazara karşı rahatsız edici bir tiksinti duyuyor olmalıdır. Ben bunu yapacağım. Okuyacağınız şey farklı zamanlarda o kadar kötü bir tat bırakacak ki tükürmek isteyecek ama bu sözcükleri yutacaksınız, okuduklarınız bir parçanız hâline gelecek, içinize işleyecek ve onlar yüzünden acı çekeceksiniz. Lakin… benim sert ikazmla birlikte… sözcüklerimi yutmaya devam edeceksiniz çünkü buradasınız.

İnsan. Meraklı. Devam edin.”

Verity Crawford

Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu