Edebiyat Kitapları

Vernem Nidahen – Açık Yaralar Ve Dikiş İzleri 2 PDF indir

Vernem Nidahen – Açık Yaralar Ve Dikiş İzleri 2 PDF indir, e-kitap sitemizde Vernem Nidahen – Açık Yaralar Ve Dikiş İzleri 2 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Beyza Aksoy tarafından kaleme alınan Vernem Nidahen – Açık Yaralar Ve Dikiş İzleri 2 kitabı 512 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Vernem Nidahen – Açık Yaralar Ve Dikiş İzleri 2 kitabını 9786254140518 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Vernem Nidahen – Açık Yaralar Ve Dikiş İzleri 2 kitap özeti, Vernem Nidahen – Açık Yaralar Ve Dikiş İzleri 2 pdf oku, Vernem Nidahen – Açık Yaralar Ve Dikiş İzleri 2 yandex, Beyza Aksoy e-kitap pdf, Vernem Nidahen – Açık Yaralar Ve Dikiş İzleri 2 PDF Drive, Vernem Nidahen – Açık Yaralar Ve Dikiş İzleri 2 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Vernem Nidahen – Açık Yaralar Ve Dikiş İzleri 2 PDF Oku

Vernem Nidahen – Açık Yaralar Ve Dikiş İzleri 2 Kısa Özet

İnsanın en büyük savaşı kendi iç dünyasıyladır ve hayat, göz açıp kapayıncaya kadar geçen zaman aralığında, gerçekle hayal içinde biriktirdiğin anılardan ibarettir. Anıların seni geçmişe bağlar da

arada bir bunlar ruhunu sıkar, bedenin dar gelir. Ölümün soğuk kollarına atlayacakken bir seçimle tekrar her şey değişir.

İşte Liva, tam da bu ince çizgide gidip gelirken derin okyanuslarında yok olduğu Pars’la karşılaşır ve kendisini çok bilinmeyenli bir denklemin ortasında buluverir.

Çıkış yolunu buldum derken sır perdelerinin arkasında kaybolur.

Acaba Liva, bu beklenmedik olaylar karşısında gardını alıp çarpışacak mıdır yoksa mücadele gücünü tamamen kaybedip her şeyden vaz mı geçecektir?

Ya yaraları, can kırıkları… Onları tek bir yara bandı kapatabilecek midir?

Bir dikiş, iki dikiş, vazgeçiş.

En büyük yaran ilk vazgeçişindir.

En çok ilk vazgeçişlerin izi kalır.

Çünkü izi kalan yara, hiç iyileşmemiştir aslında.

Vernem Nidahen – Açık Yaralar Ve Dikiş İzleri 2 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu