Bilgisayar Kitapları

Visual C#.Net ve DirectX ile Oyun Programlama PDF indir

Visual C#.Net ve DirectX ile Oyun Programlama PDF indir, e-kitap sitemizde Visual C#.Net ve DirectX ile Oyun Programlama kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Okan Sungur tarafından kaleme alınan Visual C#.Net ve DirectX ile Oyun Programlama kitabı 267 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Visual C#.Net ve DirectX ile Oyun Programlama kitabını 9789758878390 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Visual C#.Net ve DirectX ile Oyun Programlama kitap özeti, Visual C#.Net ve DirectX ile Oyun Programlama pdf oku, Visual C#.Net ve DirectX ile Oyun Programlama yandex, Okan Sungur e-kitap pdf, Visual C#.Net ve DirectX ile Oyun Programlama PDF Drive, Visual C#.Net ve DirectX ile Oyun Programlama Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Visual C#.Net ve DirectX ile Oyun Programlama PDF Oku

Visual C#.Net ve DirectX ile Oyun Programlama Kısa Özet

Bu kitap; üç boyutlu ortamda oyunların nasıl hazırlandığını merak eden, konuya başlangıç yapmak isteyen fakat nereden başlayacağını bilemeyenler için hazırlanmıştır.

Kitabımızda programlama dili olarak Visual C# 2005 kullanacağız. Programlama bilgisi olmayanlar C# programlama dilinin mantığını kavramış ve en azından temel düzeyyi tamamlamış olmalıdırlar. Programlama dilini daha derinden öğrenmek isteyenler yardımcı bir kitap edinebilir yahut internetten faydalanabilirler. Kitapta yönetimli DirextX kütüphanelerinden faydalanılmaktadır.

Birçoğunuza DirectX ismi tanıdık gelecektir; fakat hiç duymayanlar oyun programlamaya giriş bölümünde açıklamasını bulabilirler. Üç boyutlu modelleri, 3DStudio Max ve Maya gibi programlar tercih ederek hazırlamak olabilecekdür. Bu programlar yardımıyla elde edilen modelleri, eklentiler yahut yardımcı programlarla uygulama içinde kullanabilme şansına sahibiz.

Visual C#.Net ve DirectX ile Oyun Programlama PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu