Edebiyat Kitapları

What If? Thor Buz Devleri Tarafından Yetiştirilseydi… PDF indir

What If? Thor Buz Devleri Tarafından Yetiştirilseydi… PDF indir, e-kitap sitemizde What If? Thor Buz Devleri Tarafından Yetiştirilseydi… kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ethan Sacks tarafından kaleme alınan What If? Thor Buz Devleri Tarafından Yetiştirilseydi… kitabı 24 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. What If? Thor Buz Devleri Tarafından Yetiştirilseydi… kitabını 9786257543033 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. What If? Thor Buz Devleri Tarafından Yetiştirilseydi… kitap özeti, What If? Thor Buz Devleri Tarafından Yetiştirilseydi… pdf oku, What If? Thor Buz Devleri Tarafından Yetiştirilseydi… yandex, Ethan Sacks e-kitap pdf, What If? Thor Buz Devleri Tarafından Yetiştirilseydi… PDF Drive, What If? Thor Buz Devleri Tarafından Yetiştirilseydi… Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

What If? Thor Buz Devleri Tarafından Yetiştirilseydi… PDF Oku

What If? Thor Buz Devleri Tarafından Yetiştirilseydi… Kısa Özet

Dokuz Diyar’da Asgard hükümdarı Odin’in, ordularını Buz Devlerinin Kralı Laufey’in üstüne sürüp savaşı kazandığı gün binlerce yıl boyunca şarkılara konu olmuştu. Odin, Laufey’in çelimsiz oğlu Loki’yi bulmuş, onun canını bağışlamış ve tanrıların içinde yetişmesi için onu Asgard’a götürmüştü. Bu bağışlayış yalnızca Loki’nin değil, Odin’in öz oğlu Thor’un da yaşamını sonsuza dek değiştirmişti. Her ikisi de Odin’in Himayesi altında güvenle yetişmiş, onun iyi niyetli bilgeliğinden faydalanarak büyümüşlerdi.

Peki ya o gün kader Laufey’in yüzüne gülmüş olsaydı? Peki ya Asgard düşmüş olsaydı ve Thor, Yıldırım Tanrısı olmak için yetiştirileceği evinden fazla uzaklara, Jotunheim’a götürülseydi?
Peki Ya…

Thor buz devleri tarafindan yetiştirilseydi?

What If? Thor Buz Devleri Tarafından Yetiştirilseydi… PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu