Roman Kitapları

Xewn ü Nigaş PDF indir

Xewn ü Nigaş PDF indir, e-kitap sitemizde Xewn ü Nigaş kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Şiyan Serbixwe tarafından kaleme alınan Xewn ü Nigaş kitabı 156 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Xewn ü Nigaş kitabını 9786059295536 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Xewn ü Nigaş kitap özeti, Xewn ü Nigaş pdf oku, Xewn ü Nigaş yandex, Şiyan Serbixwe e-kitap pdf, Xewn ü Nigaş PDF Drive, Xewn ü Nigaş Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Xewn ü Nigaş PDF Oku

Xewn ü Nigaş Kısa Özet

Xewn ü Nigaş ji yanzde Xewn ü heft Nigaşan hatiye ristin. Xewn ü Nigaş bi awaye monologe hatine vegotin. Niviskar xwe dixe navenda kirin ü ramanen şaş ü xwe, kirinen xwe ü ramanen xwe dide ber tiren rexneyan. Niviskar di xwerexnekirine de sinoran nade ber xwe ü nabeje min ji ber van sedeman ev şaşi kirine. Kirin ü ramanen xwe en şaş tevan bi qelsiya kesayetiye xwe ve gire dide.

Niviskar di vegotina Xewn ü Nigaşan de dihele ku xwendevan sere xwe bi tegihiştina büyeran re bieşine ü carinan ji Xewn an Nigaşe disa bixwine. Loma ji dive di xwendine de bina me fire be.

Xewn ü Nigaş PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu