Edebiyat Kitapları

Xoxo – Ciltli PDF indir

Xoxo – Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Xoxo – Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Axie Oh tarafından kaleme alınan Xoxo – Ciltli kitabı 296 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Xoxo – Ciltli kitabını 9786053047445 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Xoxo – Ciltli kitap özeti, Xoxo – Ciltli pdf oku, Xoxo – Ciltli yandex, Axie Oh e-kitap pdf, Xoxo – Ciltli PDF Drive, Xoxo – Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Xoxo – Ciltli PDF Oku

Xoxo – Ciltli Kısa Özet

İlk aşk, K-pop, Kore kültürü… Her gece izlediğiniz o tatlı ve neşeli Kore dizileri gibi, Jenny ve Jaewoo’nun hikâyesi de sizleri büyüleyecek.

“Her Kore dizisinde, final sahnesinin öncesinde bir kovalama sahnesi oluyor ve nihayet başkarakter ile onun büyük aşkı, tüm korkuları ile çekincelerini bir kenara bırakıp buluşuyorlar. Dünya böylece bir kez daha huzura eriyor. Lakin kimse beni durdurmak için havaalanına gelmedi. Pazar günü uçağa bindim ve eve dönüş yolculuğum başladı.”

Jenny, annesiyle birlikte Los Angeles’ta yaşayan Güney Koreli bir genç kızdır. Tek amacı, iyi bir müzik okulunda okumaktır. Jay amcasının karaoke barında gizemli ve yakışıklı Jaewoo ile karşılaşır. Macera dolu bir gecenin ardından Jaewoo, ortadan kaybolur.

Üç ay sonra Jenny, annesiyle birlikte hasta büyükannesine yardımcı olmak için Güney Kore’ye gider ve eğitim hayatına bir süre orada devam etmesi gerekir. Gittiği okulda Jaewoo’nun da öğrenci olduğunu öğrenince çok şaşırır. Lakin Jaewoo, yalnızca bir öğrenci değildir; dünyanın en büyük K-Pop gruplarından birinin üyesidir.

Jenny ve Jaewoo’nun gelecekleri için çizdikleri yol, belki de çoktan rotasından çıkmıştır. Jenny, aşkı için hayallerinin ne kadarından vazgeçmeyi göze alacağının kararını vermek zorundadır.

Xoxo – Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu