Edebiyat Kitapları

XX’in Erkek Kardeşiyim PDF indir

XX’in Erkek Kardeşiyim PDF indir, e-kitap sitemizde XX’in Erkek Kardeşiyim kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Fleur Jaeggy tarafından kaleme alınan XX’in Erkek Kardeşiyim kitabı 112 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. XX’in Erkek Kardeşiyim kitabını 9789750745829 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. XX’in Erkek Kardeşiyim kitap özeti, XX’in Erkek Kardeşiyim pdf oku, XX’in Erkek Kardeşiyim yandex, Fleur Jaeggy e-kitap pdf, XX’in Erkek Kardeşiyim PDF Drive, XX’in Erkek Kardeşiyim Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

XX’in Erkek Kardeşiyim PDF Oku

XX’in Erkek Kardeşiyim Kısa Özet

XX’in Erkek Kardeşiyim’de çağdaş Avrupa edebiyatının olağanüstü kalemi Fleur Jaeggy’nin Ingeborg Bachmann, Oliver Sacks gibi dostlarını andığı fragmanvari metinler, müthiş bir hayal gücüyle kurguladığı öykülerle bir araya geliyor. Delilik, intihar, saplantı, intikam anlatılarıyla dolu bu öykülerde bir tür hasarlı, hissizleşmiş karakterler geçidine tanık oluyoruz. Yaşamak, yaşatmak veya ölmek içindeki ayrımlar sözcük düzeyine indirgeniyor, okur insanın içindeki tedirgin edici boşlukla, yalnızlıkla yüz yüze getiriliyor.

Susan Sontag’ın *harikulade, göz alıcı ve vahşi* kelimeleriyle nitelediği Jaeggy, gerçek ile gerçekdışı, bilindik ile tekinsiz içindeki çizgide ustaca ilerlediği hikâyelerde sözde gündelik olanın üzerindeki tülü kaldırarak altında yatan çarpıklıkları, insanı yalnızlaştıran toplumun hastalıklı yapısını görünür kılıyor. XX’in Erkek Kardeşiyim, okurları huzursuz dünyalara davet ediyor.

XX’in Erkek Kardeşiyim PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu