PDF İndir

Yağmur Yağdıran Kedi 1. Kitap PDF indir

Yağmur Yağdıran Kedi 1. Kitap PDF indir, e-kitap sitemizde Yağmur Yağdıran Kedi 1. Kitap kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Marcel Ayme tarafından kaleme alınan Yağmur Yağdıran Kedi 1. Kitap kitabı 173 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yağmur Yağdıran Kedi 1. Kitap kitabını 9789750709685 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yağmur Yağdıran Kedi 1. Kitap kitap özeti, Yağmur Yağdıran Kedi 1. Kitap pdf oku, Yağmur Yağdıran Kedi 1. Kitap yandex, Marcel Ayme e-kitap pdf, Yağmur Yağdıran Kedi 1. Kitap PDF Drive, Yağmur Yağdıran Kedi 1. Kitap Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yağmur Yağdıran Kedi 1. Kitap PDF Oku

Yağmur Yağdıran Kedi 1. Kitap Kısa Özet

Yirminci yüzyılın en ünlü öykücülerinden Marcel Ayménin dünya çocuk yazınında apayrı bir yeri mevcuttur. Daldaki Kedinin Mavi Masalları ve Daldaki Kedinin Kırmızı Masallarında toplanan öykülerinde ufak bir çiftlikte yaşayan iki ufak kızkardeşin: Delfin ile Marinetin günlük hayatlarını anlatır.

Küçük kızların yaşadıkları olaylar sıradan olaylar, karşı karşıya geldikları sorunlar sıradan sorunlardır. Ama yaşamlarına her birinin kendine göre düşünceleri ve becerileri olan, üstelik insanlar gibi konuşan, tartışan, gerekince müthiş işler de başaran tavuklar, horozlar, tavus kuşları, kediler, köpekler, kurtlar, tilkiler de karışınca, hem çok enteresan, hem çok keyifli bir masal dünyası açılır önlerinde.

Marcel Aymé de bunları öyle güzel anlatır ki, biz de aralarına katılır, enteresan serüvenlerini onlarla birlikte yaşarız.

Yağmur Yağdıran Kedi 1. Kitap PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu