Roman Kitapları

Yakup Tunç Kitapları 3 Kitap Set PDF indir

Yakup Tunç Kitapları 3 Kitap Set PDF indir, e-kitap sitemizde Yakup Tunç Kitapları 3 Kitap Set kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yakup Tunç tarafından kaleme alınan Yakup Tunç Kitapları 3 Kitap Set kitabı 518 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yakup Tunç Kitapları 3 Kitap Set kitabını 2453327765523 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yakup Tunç Kitapları 3 Kitap Set kitap özeti, Yakup Tunç Kitapları 3 Kitap Set pdf oku, Yakup Tunç Kitapları 3 Kitap Set yandex, Yakup Tunç e-kitap pdf, Yakup Tunç Kitapları 3 Kitap Set PDF Drive, Yakup Tunç Kitapları 3 Kitap Set Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yakup Tunç Kitapları 3 Kitap Set PDF Oku

Yakup Tunç Kitapları 3 Kitap Set Kısa Özet

GÖNÜL HIRSIZLARI

Cin Ali’yi sürükleyerek pencerenin yanına getirdiler. Camı açtılar, tekme tokatla adamı aşağı attılar.

Cin Ali, alt katın balkonuna düştü, balkona inip adamı tekrar zemine attılar. Kalabalık içinde kadınlar da vardı. Satmak için köylerden eşeklerle getirdikleri odunlardan birer tane aldılar ve Cin Ali’ye defalarca vurdular.

Cin Ali kıpırdamıyordu, nefes bile almıyordu. Jandarma komutanı yarbay, yanlarına geldi:
‘’ Tamam artık, bırakın adam öldü!’’ dedi.

Hocam, madem siz öğretmensiniz, ne olur gençlere anlatın, gönül hırsızlığı yapmasınlar!

En büyük hırsızlık, duygu hırsızlığıdır bence. Birinin malını, parasını çalarsın, sonra pişman olursun, çaldığın malı götürür geri verirsin, suçunu telafi edersin; gönül hırsızlığının telafisi nasıl olacak?

Bunu anlatın talebelerinize, böyle bir şey yapmasınlar! Seviyor gibi görünmesinler, seviyorlarsa sevgilerinin arkasında dursunlar!

UMUDUM YEŞERDİ

İlyas, ıstıraplar çekiyor ama bir türlü ölemiyor, komşuları başında bekliyordu. Kimi Kur’an okuyor, kimi dua ediyor, bazıları da Azrail’i ürkütmeyelim diye sessizliği sağlıyordu.

İlyas’ın ölümü, bir hayli gecikince komşularından biri, Sanem’in evine gitti, ona dedi ki:

‘’ İlyas, sana hala tutkun, ağır hastadır, kaç gündür çırpınıyor, can veremiyor! Kocan evde yok, gelsen de bir tas su versen garibime!

Sevdalılar, sevdiğinin elinden bir yudum su içerse rahat ölürmüş; gel sevaptır!

ALLAH`IN GÜZEL İSİMLERİ (ESMAÜ`L HÜSNA)

“Kullarım sana beni sorarlarsa, bilsinler ki:

Ben muhakkak onlara pek yakınım. Beni çağırdıkları, bana dua ettikleri anda, dua edenlerin duasına yanıt veririm!” (KUR’AN- I- KERİM; BAKARA SURESİ-186)

“Allah, sizin tövbelerinizi kabul etmek istiyor!” (KUR’AN-I KERİM; NİSA SURESİ- 27)

“Öyleyse beni anın, ben de sizi anayım; Bana şükredin, nankörlük etmeyin!” (KUR’AN- KERİM; BAKARASURESİ-152)

Yakup Tunç Kitapları 3 Kitap Set PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu