Ekonomi Kitapları

Yalın Yönetim, Yalın Liderlik, Yalın Üretim ve Yalın Girişimcilik PDF indir

Yalın Yönetim, Yalın Liderlik, Yalın Üretim ve Yalın Girişimcilik PDF indir, e-kitap sitemizde Yalın Yönetim, Yalın Liderlik, Yalın Üretim ve Yalın Girişimcilik kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Duygu Hıdıroğlu tarafından kaleme alınan Yalın Yönetim, Yalın Liderlik, Yalın Üretim ve Yalın Girişimcilik kitabı 476 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yalın Yönetim, Yalın Liderlik, Yalın Üretim ve Yalın Girişimcilik kitabını 9786254331817 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yalın Yönetim, Yalın Liderlik, Yalın Üretim ve Yalın Girişimcilik kitap özeti, Yalın Yönetim, Yalın Liderlik, Yalın Üretim ve Yalın Girişimcilik pdf oku, Yalın Yönetim, Yalın Liderlik, Yalın Üretim ve Yalın Girişimcilik yandex, Duygu Hıdıroğlu e-kitap pdf, Yalın Yönetim, Yalın Liderlik, Yalın Üretim ve Yalın Girişimcilik PDF Drive, Yalın Yönetim, Yalın Liderlik, Yalın Üretim ve Yalın Girişimcilik Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yalın Yönetim, Yalın Liderlik, Yalın Üretim ve Yalın Girişimcilik PDF Oku

Yalın Yönetim, Yalın Liderlik, Yalın Üretim ve Yalın Girişimcilik Kısa Özet

Dünya döndükçe değişim hiç bitmeyecek ve koşullar gün geçtikçe değişmeye sürecektir. Günümüzde değişen yalnızca koşullar değil bunun yanı sıra değişimin hızıdır. Değişimin hızı ise günbegün artmaktadır. Değişimleri takip etmek ve onları işletmelere uyarlamak ise gün geçtikçe bir hayli güçleşmektedir. Bu bağlamda iş dünyasında daha yalın ve sadeleştirilmiş işletme uygulamalarına geçilmesinin önemi artmıştır. Örgüt içi iletişimin hızlandırılması, çevredeki değişikliklere örgütlerin hızla geri bildirimde bulunabilmeleri vb. stratejilerin varlığı; örgütlerde bürokratik hantallaşmış süreçlerin az olmasına ve örgütün âdeta yaşayan bir organizma gibi açık sistemlere sahip olmasına bağlıdır.

Örgütsel süreçleri hızlandırma ve sadeleştirmede yol gösterecek ve yeni başlayan yalın girişimlere kaynak niteliğindeki Yalın Yönetim, Yalın Liderlik, Yalın Üretim ve Yalın Girişimcilik isimli bu kitapta kaleme alınan konularda, ulusal ve ülkeler arası düzeyde başarılı ve en güncel yalın girişimcilik uygulama emsallarine yer verilmiştir. Kitap, Sosyal Bilimler alanında yalın literatüründe kapsamı yönünden *Türkiye’de yayına giren ilk Uluslararası Bilimsel Eser* olma niteliği taşımaktadır. 28 kıymetli akademisyenin katkılarıyla hazırlanan ve 23 bölümden bir araya gelen bu kitapta; işletmelere ve girişimlere yönelik yalın metodoloji ve uygulamaları ile YALIN; yönetim, önderlik, üretim ve girişimcilik süreçleri sentezlenerek okuyucu yönünden anlaşılır kılınmaya çalışılmıştır.

Kitabın; akademik literatüre, iş dünyasındaki güncel işletme uygulamalarına ve yalın girişimde bulunmak isteyen girişimci adaylarına gereken katkıları sunması temennisiyle…

Yalın Yönetim, Yalın Liderlik, Yalın Üretim ve Yalın Girişimcilik PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu