Teknoloji Kitapları

Yapay Zeka Çağı PDF indir

Yapay Zeka Çağı PDF indir, e-kitap sitemizde Yapay Zeka Çağı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Byron Reese tarafından kaleme alınan Yapay Zeka Çağı kitabı 360 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yapay Zeka Çağı kitabını 9786050207811 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yapay Zeka Çağı kitap özeti, Yapay Zeka Çağı pdf oku, Yapay Zeka Çağı yandex, Byron Reese e-kitap pdf, Yapay Zeka Çağı PDF Drive, Yapay Zeka Çağı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yapay Zeka Çağı PDF Oku

Yapay Zeka Çağı Kısa Özet

100.000 yıl önce ateşi kontrol altına aldık, böylece dile uzanan yola girdik.

10.000 yıl önce tarımı geliştirdik, böylece yerleşik hayata geçip şehirler kurduk ve toprak savaşlarına giriştik.

5000 yıl önce tekerleği ve yazıyı icat ettik, böylece ulus devlet anlayışını geliştirdik.

Şimdi ise yu¨kselen teknolojiyle birlikte yeni ve dördu¨ncu¨ bir çağın, yapay zekâ çağının başlangıcındayız. Lakin buraya birdenbire gelmedik. Byron Reese insanlığın yapay zekâ çağına uzanan bu çok uzun ve meşakkatli geçmişini incelemekle başlıyor; insanlık adına kazandığımız bu¨tu¨n savaşlardan ve geçtiğimiz bu¨tu¨n yollardan sonra nihayet bugu¨ne, bilgisayarların ve makinelerin yu¨zyılına geliyor.

Yapay zekâ ve robotik bilimi, tarihin bu dönu¨m noktasındaki yol göstericilerimiz ve bilimin bu yu¨kselen yıldızlarına sormamız gereken fazla fazla soru var: Bizler, insan olarak birer makine miyiz? Bilgisayarlar herhangi bir şey hissedebilir mi? Bilinç kazanmaları mu¨mku¨n mu¨? Eğer bilinçlenirlerse, bu bizi bir insan-robot savaşına yönlendirir mi? Peki ya etiğin bu¨tu¨n bunlar u¨zerindeki etkisi nedir? Tarihi arka plandan mu¨hendislikteki son gelişmelere, felsefeden sinema ve dizi sektöru¨ndeki yansımasına kadar yapay zekânın yolculuğu Yapay Zekâ Çağı’nda sizi bekliyor.

*Yapay Zekâ Çağı yalnızca yapay zekânın yu¨kselişinin bizim için ne anlama geldiğini tartışmakla kalmıyor, bunun yanı sıra okurları önyargılarına meydan okumaya zorluyor. Ve tu¨m bunları hem keyifli hem de ilgi çekici bir biçimde yapmayı başarıyor.*

Yapay Zeka Çağı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu