Araştırma Kitapları

Yapı Bilgisi 1 – Ders Notları PDF indir

Yapı Bilgisi 1 – Ders Notları PDF indir, e-kitap sitemizde Yapı Bilgisi 1 – Ders Notları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nüshet Ak tarafından kaleme alınan Yapı Bilgisi 1 – Ders Notları kitabı 192 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yapı Bilgisi 1 – Ders Notları kitabını 9789755116877 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yapı Bilgisi 1 – Ders Notları kitap özeti, Yapı Bilgisi 1 – Ders Notları pdf oku, Yapı Bilgisi 1 – Ders Notları yandex, Nüshet Ak e-kitap pdf, Yapı Bilgisi 1 – Ders Notları PDF Drive, Yapı Bilgisi 1 – Ders Notları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yapı Bilgisi 1 – Ders Notları PDF Oku

Yapı Bilgisi 1 – Ders Notları Kısa Özet

Yapı Bilgisi l Ders Notları, Teorik ve pratik bilgilerin birlikte ele alındığı Yapı derslerinde, anlatılanlar, tahtaya yazılan ve çizilenlerle, uygulamalarda yapılan çalışmalar gözetilerek hazırlanmış bir yardımcı kitap niteliğindedir.

Mimarlık öğrencilerinin bu hususta hazırlanmış, benzer nitelikte geniş kapsamlı yayınlarda, Yapı dersleri için ihtiyaç duyduğu bilgilere ulaşmaya çalışırken karşı karşıya geldikları zorlukları da bilerek, gu¨ncellenmesi gereken dönem konuları ile içeriklerinin ve seneler içinde edinilen bilgi birikimiyle tecrübelerin de olduğu bu kitapta; başlıklarına ve bir yapının yapım su¨recinde izlenen sıraya göre incelenmiş metin ve çizimlere yer verilmiş olup, gerektiğinde not almak ve yeni gelişmeler eklemek için boş sayfalar bırakılmış.

Konuların ele alınış şekli, basit anlatım dili, serbest elle çizimler, yalnızca dönem konularını kapsaması, sayfa sayısı, uygun fiyatı ve taşınabilirliği ile öğrencilerin, özellikle yapı derslerinde yararlanabileceği bir konsept kitap olarak hazırlanmış.

Yapı Bilgisi 1 – Ders Notları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu