Teknoloji Kitapları

Yapım İşlerinde Sıhhi, Kalorifer Doğalgaz ve Yangın Tesisatı PDF indir

Yapım İşlerinde Sıhhi, Kalorifer Doğalgaz ve Yangın Tesisatı PDF indir, e-kitap sitemizde Yapım İşlerinde Sıhhi, Kalorifer Doğalgaz ve Yangın Tesisatı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Bahadır Birecikli tarafından kaleme alınan Yapım İşlerinde Sıhhi, Kalorifer Doğalgaz ve Yangın Tesisatı kitabı 411 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yapım İşlerinde Sıhhi, Kalorifer Doğalgaz ve Yangın Tesisatı kitabını 9789755116792 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yapım İşlerinde Sıhhi, Kalorifer Doğalgaz ve Yangın Tesisatı kitap özeti, Yapım İşlerinde Sıhhi, Kalorifer Doğalgaz ve Yangın Tesisatı pdf oku, Yapım İşlerinde Sıhhi, Kalorifer Doğalgaz ve Yangın Tesisatı yandex, Bahadır Birecikli e-kitap pdf, Yapım İşlerinde Sıhhi, Kalorifer Doğalgaz ve Yangın Tesisatı PDF Drive, Yapım İşlerinde Sıhhi, Kalorifer Doğalgaz ve Yangın Tesisatı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yapım İşlerinde Sıhhi, Kalorifer Doğalgaz ve Yangın Tesisatı PDF Oku

Yapım İşlerinde Sıhhi, Kalorifer Doğalgaz ve Yangın Tesisatı Kısa Özet

Bu kitap İnşaat Teknolojisi Bölümünün Yapı Tesisatları dersinde okutulan; temiz su, pis su, sıcak su, yağmur suyu, kalorifer, doğalgaz, yangın tesisatı ile bu tesisatlar da kullanılan boru malzeme ve ek parçalarını kapsamaktadır.

Bilhassa Makina Mühendisleri Odası ve değişik firmalar tarafından yayına giren kitapların pek çoğu, makine mühendisleri için kaleme alınmış. Bu kitabın hazırlanma amacı, özellikle Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, İnşaat Teknikerliği ve Meslek Yüksekokullarının Yapı Teknolojisi Bölümünde okuyan öğrencilere bu konularda yeterli bilgiye ulaşmasını sağlayan bir kaynak niteliğindedir. Bu kitap bu konuya ilgi duyanların kendi kendilerine çalışabilmeleri ve konuyu daha iyi anlayabilmeleri yönünden iyi bir kaynak olacaktır.

Yapım İşlerinde Sıhhi, Kalorifer Doğalgaz ve Yangın Tesisatı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu